FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Keşif
Posted in

Magnolia Bakery’den Kadınlar Günü’ne Özel Lezzetler

Posted in

Amerikan pastane kültürünün önde gelen temsilcisi Magnolia Bakery, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, bu güne özel olarak tasarladığı, vazgeçilmez lezzetteki cupcakeleri ile kutluyor.

Amerikan pastane kültürünün dünyaca ünlü markası Magnolia Bakery, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel çiçeklerle süslediği leziz cupcakeleri ile en güzel kutlamaların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Magnolia Bakery’nin imza lezzetlerinden çikolatalı ve vanilyalı cupcakeler, Kadınlar Günü’ne özel çiçekler ile süslenerek eşsiz bir lezzet şölenine dönüşüyor. Birbirinden taze ve lezzetli tatlarıyla beğeni toplayan Magnolia Bakery, rengarenk tasarımlarıyla rüya gibi bir deneyim yaşatarak bu özel günü unutulmaz kılıyor.

İlhamını renkli çiçeklerden alarak özel olarak tasarlanan eşsiz lezzetler, sadece 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde tüm Magnolia Bakery adreslerinde cupcake tutkunlarıyla buluşacak.

Daha Fazla Bilgi:

Salt İletişim Grup

Selin Tokatlıoğlu – selin.tokatlioglu@saltiletisimgrup.com  – 0532 250 96 04

Selin Özkuruoğlu – selin.ozkuruoglu@saltiletisimgrup.com – 0537 716 36 17

Magnolia Bakery Hakkında: Magnolia Bakery kapılarını ilk defa New York West Village semtinde açıyor. Magnolia’dan gelen kek, turta, kurabiye ve pudingin sokağa yayınlan tatlı kokusu duyanlara davetkar bir çağrıda bulunurken, kısa zamanda Red Velvet Cupcake ve Banana Pudding ikonik hale geliyor ve fırının önünde uzun kuyruklar oluşuyor. Magnolia Bakery o kadar ilgi görüyor ki New York’un meşhur Pretzel’in yerini cupcake’lere bıraktığı bile konuşuluyor ve Magnolia Bakery hem yerli hem de yabancı turistler için bir destinasyon haline geliyor. Zamanı geldiğinde Magnolia Bakery büyülü lezzetlerini artık dünya ile de paylaşması gerektiği inancıyla başta mahalle fırını olarak başladığı yolculuğuna New York’ta ve dünyanın çeşitli lokasyonlarında şubeler açarak devam ediyor ve insanlar en önemli anlarını kutlarlarken onların yanı başında olabilmek için ünlü tariflerinin yer aldığı Magnolia Bakery kitapları doğuyor. Bu büyüme yolculuğunda ilk günden beri hep aynı kalan değerleri ise; fırını erken açıp, geç kapatmak, biraz buttercream’ın her şeyi halledebileceğine inanmak ve her zaman bugünü dünden daha tatlı hale getirmek…