En güzel Sevgililer Günü hediyeleri Koleksiyon’da

Yüksek kaliteyi yenilikçi tasarım anlayışıyla birleştiren Koleksiyon, zarif renkleri, hafifliği ve narin bileşenleriyle tasarlanan kahve fincanları ve kupa setlerinden, kültürel simgelerden ilham alarak hazırlanan takılara, fularlara kadar benzersiz ürünleriyle fark yaratmaya devam ediyor.

Aşkı kutlamanın en güzel zamanı olan Sevgililer Günü’nde en özel anlara eşlik edecek hediyeleri vermek isteyenlere koleksiyononline.com ve Koleksiyon mağazalarında geçerli yüzde 25’e varan indirim fırsatı sunuyor.

Koleksiyon, aşk ve tutkuyla tasarlanan renk, desen ve tasarım olarak benzersiz kahve fincanlarını ve kupa setlerini sevdiğini özel hissettirmek isteyenlerle Sevgililer Günü’nde buluşturuyor. Koleksiyon’da anlara duygu katacak ve özel hissettirecek özgün ve zamansız takılar, kültürel coğrafyanın benzersiz öyküleriyle süslenmiş ipek şal ve eşarplar sevdiğiyle özel bir hediye paylaşmak isteyenleri bekliyor. Koleksiyon’un tasarım tutkusuyla oluşturduğu hikayesi olan ürünler, birlikte geçirilen zamanı, eşsiz kılmaya hazırlanıyor.

Sevgililer Günü’ne özel ve ay sonuna kadar Koleksiyon online web sitesi ve mağazalarında geçerli yüzde 25’e varan indirim kampanyası en özel hediyeyi sevdikleriyle paylaşmak isteyenleri bekliyor. Özel tasarımlara ve çok daha fazlasına Koleksiyon Mağazaları ve koleksiyononline.com adresinden ulaşabilirsiniz.