“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kalplerin de ortak noktası oluyor. Kahve Dünyası’nın, aşkla hazırladığı eşsiz lezzetleri, kalpleri aşkla çarpanlar için özel hediyelere dönüşüyor.

Kahve Dünyası, kalbinizi heyecanla çarptıran, görmediğiniz her an özlediğiniz, onsuz yapamadığınız sevgilinize aşkınızı bir kez daha itiraf etmenin en tatlı yolunu sunuyor. Sevgilisine, eşine farklı bir hediye arayanlar için aşkla bağlı olduğu kahve ve çikolatayla hazırladığı özel lezzetleri öneriyor. Ayrıca “Birbirimiz için eriyip biteriz” diyenleri eşsiz çikolata lezzeti ve taze meyveleriyle sunduğu Fondü’leri yemek için mağazalarına davet ediyor.

Kahve Dünyası’nın Sevgililer Günü’ne özel kalp şeklindeki pastası ise görüntüsüyle olduğu kadar lezzetiyle de kalpleri çalıyor. Bademli tart hamurundan kalp şeklinde iki katman içerisine konulan beyaz çikolata dolgusu ve frambuaz soslu krem şanti ile hazırlanan pasta, üstünü süsleyen pudra şekeriyle tamamlanıyor.

14 Şubat’a özel çikolatalar ise sadece çiftlerin değil herkesin denemek istediği lezzetler arasında yer alıyor. Kırmızı büyük kalp çikolata ve çubukta krispili kalp çikolatanın tadına doyum olmuyor. 200gr’lık paketlerde satışa sunulan mini kalp çikolata ve Türk Kahvesi tıpkı sizin gibi birbirine çok yakışıyor.  Ayrıca isteyenler Sevgiler Günü’ne özel kutuları, diledikleri spesiyal çikolatalarla ya da Lavi ile doldurarak özel bir hediye hazırlayabiliyor.

Sevgililer Günü’ne özel kahvedunyasi.com’dan 13 Şubat saat 22.00’ye kadar vereceğiniz siparişler 14 Şubat’ta teslim ediliyor. Aynı gün teslimat seçeneği ise sadece İstanbul içi teslimatlarda geçerli oluyor.