FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Divan Pub ve Brasserie’lerde Moğol Lezzet Günleri

Asya ülkeleri arasında en lezzetli vesağlıklı mutfağa sahip olan Moğol yemekleri, 4-17 Mart tarihleri arasında Divan Pub vee Brasserie‘lerde lezzet severlerin beğenisine sunuluyor. Moğol Lezzet Günleri menüsü, özellikle et yemeklerini tercih edenlerin damak tadına hitap ediyor.

Coğrafi etmenlerin mutfak kültürünü şekillendirdiği, Orta Asya’nın bozkır imparatorluklarından Moğalistan’ın lezzetleri Divan ustalarının özel yorumlar ile tam bir ziyafete dönüşüyor. Divan Pub ve Brasserie’lerde Moğol Lezzet Günleri kapsamındaki özel menüsünde başlangıç olarak; et suyu çorbası ve iki çeşit salata seçeneği bulunuyor. Noodle sevenlerin de unutulmadığı bu özel menünün dört farklı ana yemek alternatifleri arasından Taze fasulye, kırmızı soğan, soya filizi, mantar ve Çin eriştesi eşliğinde sunulan Cengiz Han Usulü Dana Biftek ise menünün favori tatları arasında yer alıyor. Farklı tatlı çeşitlerini denemek isteyenler için de vanilyalı dondurma eşliğinde ananas dilimleri üzerinde portakallı irmik helvası sunuluyor. Et ve Süt’ün temel malzeme olarak görüldüğü özgün ve benzersiz lezzetleriyle Moğol Mutfağı spesiyalleri, 4-17 Mart tarihleri arasında Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Kalamış ve Divan Pub Ataşehir’de farklı tatlar denemek isteyen misafirlerini bekliyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!