Beyaz Fırın

15
2810

180 yıllık lezzet yolculuğunda, beş kuşaktır devam eden, değişen koşullara rağmen değişmeyen kalitenin öyküsü Beyaz Fırın. Makedonya’dan göçüp Balat’taki simitçi dükkanında yola çıktığı günden beri, İstanbul’da bir tarihe tanıklık etmiş, yıllar içerisinde hep gelişmiş ama ilk günkü kimliğinden hiç ödün vermemiş Stoyanof ailesi.

Beyaz Fırın‘da yıllar boyunca edinilen tecrübe, ailenin büyüklerinden küçüklere en iyi şekilde aktarılmış. Bazen sözcüklerle bazen konuşmaya bile gerek kalmadan aktarılan bu tecrübe, bugün Beyaz Fırın‘ın arkasındaki sağlam temeli oluşturuyor.

Beyaz Firin MakaronArkamızda Bir Mutfak Var
Beyaz Fırın, lezzetin peşine düşmüş 100 kişilik uzman bir ekipten oluşan büyük bir mutfak. Açılan her mağazaya, sıfırdan bir mutfak kuruluyor. Sabahın erken saatlerinde Beyaz Fırın mutfağında başlayan üretim yüzünden mağazayı, hatta sokağı saran kokularla çağırıyor müşterilerini. Dünyanın en rafine 500 değişik lezzetini buluşturabilmenin gücü de işte bu mutfaklardan geliyor.

Beyaz Fırın‘da doğal ürünlerle üretim yapılıyor. Aroma kullanmadan, kimyasal koruyucu katkı malzemelerini mümkün olduğu kadar mutfağından uzak tutarak.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi
loading...

15 YORUMLAR

  1. […] BEYAZ FIRIN Beyaz Fırın yıllardır tatlı konusunda herkesin tercih ettiği markalardan. Sunumdan, içeriğe farklı bir güllaçları var. Porsiyon servislerinde cam kaseler kullanıyorlar. Güllaç, sipariş verildiği anda, 10 dakika içinde hazırlıyor. Gül suyunu talebiniz üzerine içine koyuyorlar. Yani tercih sizin ;) Paket servislerde de kapaklı cam borcamlarda servis ediliyor. Taze cevizlerle hazırlanan güllacın üzerine yaz aylarının en sevilen meyvesi olan çilekler ekleniyor. Taze tüketim için anlık hazırlanan güllaçların kg fiyatı; 30 TL, porsiyon fiyatı; 11 TL. Suadiye 0216 464 20 00 […]

CEVAP VER