Happily Ever After

3
2065

İstanbul’un masal semtlerinden biri olan Bebek’de deniz kenarından caddeye kadar uzanan kent karmaşasını ve mekanikliğini unutturan sıcak, samimi, mutlu havasıyla, lezzetli yiyeceklerin sunulduğu, dostlukların kurulduğu, kendini evinde hissettiren bir mekan var: Happily Ever After.

Yiyeceklere annenizin eli değmiş sanki. Kışın içinizi ısıtan yazın serin tutan içecekler. İster her şeyden uzaklaşmak için tek başınıza kaçarsınız, ister sevdiklerinizle bir arada büyük bir sofrada buluşursunuz, isterseniz özel günlerinizi kutlarsınız. Ne yaparsanız yapın Happily Ever After’da hep mutlu olursunuz.

Mevsimlere göre değişen çiçekler, menüler, semtin ve mekanın havasına uygun müziğiyle yaratılan atmosfer gelen tüm misafirlere mutlu bir deneyim yaşatıyor.

İtalya’dan yeni gelen şef Claudio Chinali’nin yenilediği menü ile ilkbahara merhaba diyen Happily Ever After’ı sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar tüm gün zevkle ziyaret edebilirsiniz.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi
loading...

3 YORUMLAR

CEVAP VER