Et & Kebap Restoranları

Emmim

Emmim Restaurant Antep mutfağının en leziz yemeklerini Karaköy, Kalamış, Suadiye, Fener, Etiler şubelerinde müşterilerine sunan bir et lokantası. Restoranın kurucusu Abdülkadir Mumcu Gaziantep’te doğmuştur. Ticaret hayatına İstanbul’da ilk Emmim’i 1966 yılında Beyoğlu’nda açarak başlamıştır.

Emmim’in sunduğu lezzetlerin ünü çok geçmeden hem şube olarak hem de kitle olarak çok kısa sürede İstanbul’un dört bir yanına ulaşmış ve bir aile şirketi olan Emmim şubeleşme yolunda az bir zaman diliminde çok fazla yol kat etmiştir.

One Reply to “Emmim”

  1. Fulya Bayram

    Gaziantep Sanko parkta bulunan Emmim restoranta gittim,yemeklerin kokusu hoş geliyordu,siparişi vermek üzere çağırdığım garsonun ukela ve umursamaz hareketleri o kadar sinirlendirdiki beni,üç kişilik verdiğimiz siparişi de iptal edip yetkiliyle görüşmek isediğimi söyledim,ordaki bir başka bey ben yetkiliyim buyrun deedi kendisi şikayetimi dinledi fakat çocuk kandırır gibi ben ilgilenirim dedi ve ordan çıkıp başka bir yerde yedik,bir restoranın kalitesini yemekleri kadar ÇALIŞANLARI belirler,hiç kimseye tavsiye etmiyorum emmim restoranı hatta tüketici haklarına şikayet etmeyi dahi düşündüm lakin sonradan ordaki beyefendinin ilgilenmiş olama ihtimaline karşı bu seferlik boşverdim diyelim berbat yani,garsonlar gelen misafirlerine nasıl davranacaklarını bilmek ZORUNDALAR.hİÇ BEĞENMEDİM .

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0