Sadece bir balık lokantası değil, bir tarihtir Karaköy Balıkçısı. Her bakışta bir yudum tarih, her tadımda İstanbul’a özgü farklı bir lezzet. Tarihi Karaköy Balıkçısı Grifin,Tarihi Yarımada’nın ünlü limanı Karaköy’de 100 yıllık tarihi barındıran bir mekan. Bu yüzyıllık mekanda, eşsiz lezzetler eşliğinde, sizleri 2500 sene öncesinden bu güne bir yolculuğa davet ediyoruz.Tarihi Karaköy Balıkçısı Grifin, eşi bulunmayan lezzetlerle, Selimiye’den Patrikhane’ye kadar uzanan göz alıcı bir manzarayı birleştirerek mükemmel ve eşsiz bir bütünlük oluşturuyor. Haydarpaşa, Selimiye Kışlası, Sarayburnu, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Yeni Cami, Galata Köprüsü, Haliç ve Fatih Cami’nin tümünü içeren, canlı bir tarih görselinin keyfini çıkaracağınız Inanılmaz bir atmosfer ile farklı bir deneyim sizleri bekliyor.

Tarihi Karaköy Balıkçısı Grifin, İstanbul kokusunu taşıyan mükemmel lezzetleri ile, size tarihe tanıklık etme fırsatı sunuyor…Burhaniye’de özel üretilen, daha masaya bırakılırken burnunuza gelecek mis gibi zeytinyağı kokusundan, taptaze salatanın domateslerinin lezzetine, odun fırınında pişmiş taptaze ekmek eşliğinde tadacağınız özel olarak hazırlanan balık çorbasından, gurur kaynağı kağıtta levrek ve dil şişe kadar binbir seçenek içeren,hafızalara kazınacak bir lezzet tecrübesine davetlisiniz. Tadacağınız mükemmel balıklara keyifli bir öncelik sağlayacak lezzetli mezelerimiz lakerdamızdan hamsi kuşuna seçkin alternatifler sunarken, yemek sonrası sizler için özel olarak hazırlattığımız kabak tatlımızla yaşayacağınız keyfin hiç bitmemesini isteyeceksiniz.

Leave a Reply

  1. Gurme damaklardan balığın en iyi adresleri

    […] Karaköy Balıkçısı Grifin Tarihi Karaköy Balıkçısı Grifin, Karaköy’de 100 yıllık tarihi barındıran bir mekan. Bu yüzyıllık mekan, eşsiz lezzetler […]