Damalis Restaurant

0
1811

Üsküdar – Salacak sahil yolunda bulunan ve 1992 yılından bu yana hizmet veren Damalis Balık Restaurant, taze ve lezzetli deniz ürünleri ile misafirlerine muhteşem lezzetler sunmaya devam ediyor. İstanbul’un tarih ve doğasının eşsiz birlikteliğinde keyifle ve güvenle lezzetleri tadabilirsiniz. En iyi servis ve en uygun koşulları sunmayı amaç edinmiş olan DAMALİS BALIK RESTAURANT mezeleri ve balıklarıyla dikkat çekiyor. DAMALİS BALIK RESTAURANT menüsünü her yaşa hitap eden, sağlıklı hafif ve leziz Akdeniz mutfağından esinlenerek hazırlıyor. Sevdiğiniz tatlar, şefin sevgisini katarak dokunduğu zaman unutamayacağınız bir servis olarak masanıza sunulur.

Balık mücver DAMALİS’te ilk deneyeceklerinizden olsun. Başlangıçta sunulan soğuk mezeler, sizde sonrası için merak uyandıracaktır. Mevsime özel salata ve meyve tabağınız yemekteki tadı tamamlamakta ki en büyük unsur olacaktır.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi
loading...

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER