FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Adem Baba

Adem Baba olarak, 1992 yılında Bebek koyunda ufacık bir teknede, deniz üzerinde balık yemenin doğallığıyla faaliyete başlayan lokantamız lezzete adını vererek müşterilerinin beğenisi ve yönlendirmesi ile gelişimini sürdürmüş ve daha sonra, boğaziçinde beş masalı küçük bir lokantada hizmetine devam etmiştir.

1998 yılında İstanbul Boğaziçi’nin nadide yerlerinden biri olan Arnavutköy’de “Adem Baba Dalyan Balık” ünvanı ile yeni yerine taşınmıştır. 2000 yılında yine aynı semtte evlere paket sevrisi sunabilmek amacıyla yeni bir şubemiz hizmete girmiştir.

2001 yılı içerisinde “Adem Baba” markası isim hakkının korunması maksadıyla tescil edilmiş ve karışıklığa sebep olmamak için yalnızca “Adem Baba” ismi kullanılmaya başlanmıştır.
2002 yılının Eylül ayıyla beraber yine Arnavutköyde bulunan bir Rum evi restore edilmiş ve yeni bir şube olarak hizmete girmiştir. Bugün “Adem Baba” iki lokantası ve bir paket servisiyle Arnavutköy semtinde hizmet vermektedir.

Dört karadenizli kardeşden en büyükleri namı diğer “Balıkçı Adem Baba” nın girişimi ile doğan bu marka diğer üç kardeşin desteğiyle güngeçtikçe olgunlaşmaktadır. Gücünü siz değerli ailemizden alan lokantamıza gösterdiğiniz ilgi ve güveniniz için teşekkür ederiz…

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!