KATS Meyhane

0
448
kats meyhane

Şehrin merkezindeki kültür ve eğlence merkezi Gayrettepe KATS Sahne, markalarına bir yenisini daha ekledi. KATS Sahne bünyesinde açılan KATS Meyhane; sıcak ve samimi ortamında misafirlerine Türk mutfağının geleneksel mezelerini ve leziz ızgara çeşitlerini sunuyor.

 Giriş katındaki restoranıyla etkinlik öncesi ve sonrasında, konuklarına keyifli bir ortam da sunan Gayrettepe KATS Sahne, merkezi konumu ve toplu taşımaya ulaşım kolaylığıyla müzikseverlerin yeni mekan arayışına bir alternatif olarak öne çıkıyor. Mekan, Gourmet Catering’den sonra markalarına bir yenisini daha ekledi.

Gayrettepe KATS Sahne bünyesinde açılan KATS Meyhane, Şubat 2017’den itibaren konuklarını ağırlamaya başladı. Ödüllü şef Hakan Bilge Yaman ve ekibinin, günlük olarak hazırladığı ve Antakya kırma zeytin salatasından pastırmalı humusa uzanan bir lezzet yelpazesi, İstanbul meyhane müdavimlerinin favorisi olmaya aday görünüyor.

Pazar hariç her gün açık olan KATS Meyhane, ulaşım kolaylığı ve sakin çevresiyle şehrin merkezinde ama şehrin gürültüsünden uzak, samimi ortamında sohbet, lezzet ve müzik dolu geceler vaat ediyor. 

Rezerasyon: 0212 263 10 63 – 0539 545 21 21

Adres:           Müselles Sok No:3 Gayrettepe/İstanbul

(Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yakını)

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER