FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Sporest Cafe

Kadıköy Caddebostan’da 2 şubesiyle hizmet veren Sporest Cafe, dünya mutfaklarından sevilen tatları tadabileceğiniz oldukça hareketli, keyifli, ferah bir cafe restoran.

Yakın zaman önce 2. mekanını Caddebostan Ogün Sokak’ta açan Sporest Cafe, ismindeki sportifliği konuklarına yaşatan, derby maçların, üst düzey spor karşılaşmalarının canlı yayınlarını ferah ve kaliteli bir ortamda coşkuyla takip edebileceğiniz bir yer. Tabi bu sportif heyecanlara birbirinden leziz menüler de eşlik etmekte. Zengin menüsünde seçenek yapmak gerçekten zor. Meksika mutfağından fajitalar, Arjantin schnitzel ve burgerler, İtalyan mutfağından tagliatelle, arrabiata, tortellini, spagetti makarna çeşitleri ve bol çeşitli pizzaları, bonfile, köfte, ızgara çeşitleri, karides güveç, tavuk ızgara ve tavalar, sezar salata başta olmak üzere tavuklu, karidesli, biftekli, ton balıklı salata çeşitleriyle adeta yok yok. Tatlı menüsünde ise tiramisu, tart, cheesecake, sufle ve dondurma kup seçenekleri oldukça leziz. Alkollü ve alkolsüz içecek çeşitleriyle de gayet zengin.

Eğer Bağdat Caddesi’nde keyifli ve lezzetli bir gün-akşam geçirmek isterseniz, güler yüzlü ekibi, nitelikli, nezih ve şık ortamı, birbirinden nefis tatlarıyla Sporest Cafe, uğrak mekanınız olmaya aday.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!