Cafe Clementine

0
1372

Uzun sohbetlerinizi gerçek mandalina ağaçlarının altında yaşamak, Fransız mutfağı’nın birbirinden lezzetli tatları denemek için Cafe Clementine sizi bekliyor. Müdavimleriyle ev sıcaklığınızı yaşayabileceğiniz bir mekan olan Cafe Clementine, Capitol’de yemek katından ayrı lezzetleri bulabileceğiniz tek adres. Kahvenizi yudumlarken bir yandan ev yapımı fındık likörünü tatmanın keyfini diğer yandan da wireless sisteminden yararlanarak işlerinizi halletmenin çabukluğunu sadece burada yaşayacaksınız. Doğum günleri, iş toplantılarının da yapıldığı mekanda İtalya’dan gelen tüm mobilyaların ve objelerin ruhu da içinize işleyecek.

Salatalar, burgerler, pizzalar, makarnalar ve ana yemeklerin yanı sıra tatlılarıyla da kendini gösteren mekan, hem iç hem de balkon kısımlarında oturma imkanı da sunuyor. Alışveriş yaptıktan sonra küçük bir kaçamak yapmanın sırrı artık Cafe Clementine’den geçiyor. Mekandan ayrılmadan önce portakal ve damla sakızlı karamelli puding “Puding Clementine” yemeyi ihmal etmeyin.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi
loading...

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER