Baharın enerjisini evlere taşıyan Tchibo, yeni temasıyla, baharın çoşkusunu sofralara yansıtıyor Tchibo’nun baharın renklerini sofralara yansıttığı yeni teması “Sofralarda Bahar”, bugün tüm Tchibo satış noktalarında başlıyor. Sofra düzeni ve dekorasyonu ürünlerinden oluşan Tchibo’nun yeni teması, ilkbaharın canlılığını ve yeniliğini evlere taşıyor.

Tchibo’nun baharın çoşkusunu sofralara taşıdığı bu yeni temasında; pratik saklama kutuları, kek kalıpları, doğanın canlılığını yansıtan mum ve mumluklar, eğlenceli mutfak aksesuarları, baharın renklerini taşıyan bardaklar, fincanlar ve servis takımları ve sofraları farklı kılacak birbirinden ilgi çekici detaylar ön plana çıkıyor. Pişirme Kabı, yalnızca kek değil, pek çok yemeği şekillendirmek ve şık sunumlar hazırlamak için güzel bir alternatif olurken; Bisküvi Damga Seti, hazırlanan lezzetleri özelleştirmeye imkan veriyor.

Tchibo ile yalnızca sofralar değil kahve molaları da renkleniyor. 3 kademeli basınç sistemi ve kahvenin tazeliğini koruyan özel kapsülleriyle evde profesyonel kahve keyfi yaşatan Cafissimo, sınırlı stoklardaki turuncu ve yeşil renkleriyle kahve severlerle buluşuyor.

Leave a Reply