Dünyaca ünlü sağlıklı pişirme çözümleri üreticisi Saladmaster, artık Türkiye’de satışa sunuluyor. “Saladmaster” Türkiye’de Saladmaster Sağlıklı Pişirme Sistemleri ile muhteşem lezzetli, yağ oranı çok düşük ve besin değerleri çok yüksek yemekler pişirebilir aynı zamanda enerji faturanızdan, zamandan ve bütçenizden büyük oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.

1946 yılında kurulan Saladmaster bugün 46 ülkede 500 e yakın distribütörü ile Dünya’nın her yerinde doğrudan satış yöntemiyle ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Saladmaster, 65 yıldır çalışmalarına ara vermeden sağlıklı beslenme konusunda yardımcı olmak amacıyla piyasada eşi bulunamayan birçok ürün geliştiriyor Merkezi Amerika’nın Teksas eyaletinde Dallas şehrinde bulunan şirketin tüm ürünleri İsveç’te özel üretilen 316-Paslanmaz Çelik-Titanyum alaşımından Amerika Wisconsin eyaletindeki fabrikasında üretiliyor. 316 Ti Titanyum Paslanmaz Çelik Pişirme Sistemi ile zamandan, paradan ve aynı zamanda enerjiden büyük ölçüde tasarruf sağlayarak kullanıcılarının bütçesine yardımcı olurken, ömür boyu ürün garantisi sunuyor.

2011 Yılında Readers Choice tarafından yapılan değerlendirmede dünyanın “En iyi Pişirme Ürünleri Markası” ve “En İyi Mutfak Aleti” ödüllerini kazanan Saladmaster ayrıca 2010 ve 2011 Yılları Dünya Doğrudan Satış Derneği tarafından en etik çalışan doğrudan satış şirketleri arasında gösterilmiştir.

Sağlıklı ve doğal beslenmek için doğru adres “Saladmaster”
Saladmaster Türkiye Genel Müdürü Mitat Haydar hedeflerinin “Türk insanına kendi kültürüne uygun daha sağlıklı yemek pişirme tarzını öğreterek sağlıklı ve doğal beslenme şeklini tanıtmak, zamandan ve mutfak masraflarından tasarruf etme yollarını göstererek de kendilerine ve ailelerine daha fazla vakit ayırmalarına yardımcı olmak” olduğunu söyledi.

Leave a Reply