Çeyiz için… Düğün sofraları için… Romantik sofralar için… Porland Melisa koleksiyonunu yeni evlenecek çiftler için öneriyor!..

Porland Melisa Koleksiyonu-1Türkiye’de porselen denince akla gelen ilk markalardan biri olan Porland, yeni evlenecek çiftlere Melisa Koleksiyonu’nu öneriyor. Romantik çizgileriyle Melisa Koleksiyonu, beyazlığı ile sofraları büyülüyor…

Melisa Koleksiyonu; beyaz çiçekleri, ince ve yumuşak yaprakları ile özel davetleriniz, şık ikramlarınız için muhteşem ve benzersiz bir sofra hazırlamanızı sağlıyor. Beyaz rengin saflık ve temizliğini yansıtan koleksiyon, aynı zamanda yemek ve ikramlık grubu ürünlerinin yanı sıra paslanmaz çelik, cam ve tekstil ürünleriyle de sofraları tamamlıyor.

Porland’ın huzur ve aydınlık dolu Melisa Koleksiyonu’nu, takım olarak satın alabileceğiniz gibi Porland ayrıcalığı ile tek tek de satın alabilir ve kendi koleksiyonunuzu dilediğiniz gibi yeni baştan yaratabilirsiniz.

Porland mağazalarında romantik ve şık koleksiyonlar sizleri bekliyor…

Porland Evlilik ListesiPorland, evlenmeye karar veren çiftler için, düğün hediyesi seçme işini kolaylaştırıyor
Porland evlilik listesi

evliliklistem.porland.com.tr
Porland ile evlilik listenizi dilediğiniz gibi oluşturabilir, online olarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz

Her şeyin mükemmel olması için büyük çaba harcadığınız, hayatınızın bu en önemli gününde, mutluluğunuza katkıda bulunmak isteyen aileniz, arkadaşlarınız, akraba ve dostlarınız için, Porland mağazalarından herhangi birine uğrayarak ‘Evlilik Listesi’ oluşturabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlayacağınız bu listeyi, Porland mağazasından alacağınız kullanıcı adı ve şifresi ile evliliklistem.porland.com.tr internet adresinden, paylaşmak istediğiniz bütün sevdiklerinize mail gönderebilirsiniz.

Sizin için evlilik hediyesi almak isteyenlerin işini kolaylaştıracak bu uygulama ile aynı hediyeden birden fazla gelme olasılığını ortadan kaldırabilir, gereksiniminize yönelik doğru hediye gelmesini sağlayabilirsiniz.

Siz ‘Evlilik Listenizi’ oluşturun gerisini Porland halleder…

www.porland.com.tr

Leave a Reply