Gürallar ArtCraft kış mevsimini rengârenk ürünleriyle karşılıyor. Her ihtiyaca yönelik ürünleri ile evlerin vazgeçilmezi Gürallar ArtCraft, kış mevsiminde de renkli çözümlerle mutfağınıza neşe katıyor. Stella dekorlu bardaklarıyla içinizi ısıtan lezzetlerin içimini zevke dönüştüren Gürallar ArtCraft, Selena şekerlik, Asena çay bardağı ve Mario meşrubat bardakları ile göz zevkinize de hitap ediyor…

Stella dekorlu bardaklar hem kullanışlı hem şık
Ada çayı, kuşburnu, ıhlamur, papatya çayı soğuk kış günlerinde içimi kolay alternatifler olurken Stella dekorlu bardaklar ile içinizi ısıtan lezzetler göze de hitap ediyor. Kahve ve çay servisi için farklı renk ve desen alternatifleri bulunan Stella dekorlu bardaklar, kullanışlılığıyla mutfaklarınızda kendisine yer buluyor ve görüntüsüyle hem çocukların hem de büyüklerin beğenisini kazanıyor.

Selena şekerlik, çay tabağı ve Asena çay bardağı ile keyifli sohbetler
Soğuk havaların gelmesiyle çay saatleri de bir ritüele dönüşürken keyifli sohbetler daha renkli bir hal alıyor. Gürallar ArtCraft’ın Selena şekerliği ve çay tabağı ile Asena çay bardağından oluşan seti, şık görüntüsüyle çay ikramlarınızda ilk tercihleriniz arasında yer alırken, Selena şekerlikse hem şeker hem de çikolata ikramınızda kullanışlılığıyla fark yaratıyor..

Mario bardaklar mutfaklara neşe katıyor…
Gürallar ArtCraft’ın Mario meşrubat bardakları farklı ebat çeşitleriyle su, meyve suyu, likör ve içki servisiniz için kullanışlı bir alternatif oluyor. Şıklığı ve hoş görüntüsüyle kadınların ilk tercihi olan Mario meşrubat bardakları, modern tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Kaynak: Food in Life Gastronomi Yayınları

Leave a Reply