Homend, Türkiye’nin ilk A enerji sınıfı akıllı ve tasarruflu elektrikli küçük ev aletleri üreticisi olarak, bir yeniliği daha mutfaklara taşıyor. Magicook 2501 Elektronik Aşçı ile Homend, kendi kendine yemek yapan ama faturaları yakmayan teknolojinin mucidi olarak karşımıza çıkıyor.

“Serving Life” sloganı ile 2010 yılında kurulan Homend, müşterilerinin beklentilerine uygun ürün ve servis geliştirme hedefi doğrultusunda, akıllı ve tasarruflu küçük ev aletlerini tüketicisi ile buluşturmaya devam ediyor. Bu hedef doğrultusunda, Homend geçtiğimiz günlerde Magicook 2501 Elektronik Aşçı’yı satışa çıkardı. Elektronik aşçı kılığına girmiş bir mutfak sihirbazını andıran Magicook 2501, pilavdan aşureye, makarnadan ekmeğe, kekten güvece kadar birçok yemeğin pratik ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

Magicook 2501 Elektronik Aşçı’nın 9 farklı yemek pişirme programı bulunuyor. Kullanıcısı tarafından tanımlandığı takdirde sayısı artırılabilen pişirme programları ile Elektronik Aşçı, yemekleri tek dokunuşla tam da olması gerektiği kıvamda pişiriyor. Daha az veya daha çok pişirmek isteyenler için önceden programlanmış pişirme süreleri kolaylıkla değiştirilebiliyor. “En güzel yemek, başında beklediğiniz yemek mi?” sorusunu soran Homend, yeni ürünü sayesinde, kadınlığın mutfaktaki el becerisi ile ölçüldüğü günlerin geride bırakılmasını sağlıyor. Pilav, zeytinyağlı ya da etli baklagil yemekleri, aşure, güveç, makarna ve kek gibi yemekleri pişirebilen Magicook 2501’in buharlı pişirme ve ısıtma programları da mevcut.

Elektronik Aşçı, bütün yemekleri tam kıvamında pişirmekle kalmıyor, 860 Watt’lık enerji tüketimi ile mutfaktaki elektrik sarfiyatını da %40 oranında azaltıyor. Ayrıca, kapağındaki özel mekanizma ile pişirilen yemeklerin taşmasına asla izin vermiyor. Bu sayede, hiçbir yemeğin başında durulmasına gerek kalmıyor. LCD ekranı ile her yemeğin kaç dakikada pişeceğini gösteren Magicook 2501, geriye kalan tüm hazırlıkların bu zaman zarfında yapılmasına imkân tanıyor.

Yaptığı her yemeği 12 saate kadar aynı tazelik, sıcaklık ve lezzette tutan Elektronik Aşçı, teknolojiyi kalite ile birleştiriyor ve yemeğin her noktasını aynı sıcaklıkta pişiren pişirme kabı ile fark yaratıyor. Ağzı sıkı eli açık Magicook 2501, her defasında sekiz kişiye yetecek kadar yemek yapabiliyor. Hem şık hem de fonksiyonel tasarımı ile fişi çıkarılabilen bu Homend ürünü, servis sırasında masaya kadar getirilebiliyor.

Homend’den alınan her üründe olduğu gibi Magicook ile ilgili tüketicinin yaşadığı olası bir sorun karşısında marka, hiçbir ücret talep etmeden ürünü tüketicisinin evinden teslim alıyor ve servise yollanmasını sağlıyor. Bu duruma alternatif olarak dileyen müşteri, sorunlu cihazını teslim fişi alarak Homend’e Yurtiçi Kargo ile de ulaştırabiliyor. Cihazın teslim alınmasında sonra başlayan servis süresinin 48 saati aşmamasına özen gösteriliyor.

Tüm bunlara ek olarak, 444 32 25 numaralı Homend destek hattına 7/24 erişim sağlanabiliyor. Tasarım, üretim ve dağıtım aşamalarında defalarca kontrolden geçirilen tüm ürünler, en ufak sorunu dahi kapsayan 2 yıllık garanti süresi ile tüketiciye ulaştırılıyor. Ürünün garanti kapsamına dahil olması için yapılması gereken tek şey ise homend.com’a kayıt yaptırmak. Böylece kutu, garanti belgesi, fiş ya da fatura saklama zorunluluğu ortadan kalkıyor.

Magicook 2501 Elektronik Aşçı, Grilliant 1401 Elektrikli Izgara, Foodrunner 2003 Mikser, S3 Foodprocessor 2801 Mutfak Robotu, S3 Steamcooker 2401 Buharlı Pişirici ve Royaltea 1701 ve Royaltea 1702 Konuşan Çay Makinelerinin dışında elektrikli cezveden çevreci elektrikli süpürgeye, dijital ütü ve katı meyve-sebze sıkacağına kadar pek çok yenilikçi Homend küçük ev aletlerini Esse, YKM, Boyner, KRC, Emsan, Media Markt, Media Saturn, Electro World, Teknosa, Darty, Bimeks, www.hepsiburada.com, mağazaları ile seçkin züccaciyeler olmak üzere 600’ü aşkın noktada bulabilirsiniz.

Magicook 2501 Elektronik Aşçı Fiyatı: 287 TL.

Leave a Reply