Hisar, tüketicilerin beğenisine sunduğu Elektrikli Semaverleri ile iftar sofrasında dört gözle beklenen çay keyfine yenilik katıyor.Sektördeki deneyimini beklentilerin ötesine taşıyarak, tasarım harikası ürünleri tüketicilerin beğenisine sunan Hisar, pratik ve sağlıklı “Elektrikli Semaverleri” ile çay tiryakilerini sevindiriyor.

Ergonomik ve güvenli tasarımı ile kullanım kolaylığı sunan “Elektrikli Semaver”, paslanmaz metal ve porselen demlik seçenekleri ile fark yaratıyor. Düşük voltajla elektrik tasarrufu sağlarken, ısıyı ve zamanı istenilen ölçüde ayarlayabilme özelliği ile de ön plana çıkıyor. Suyu kısa sürede kaynatma özelliğiyle çay içmek için sabırsızlananlara büyük kolaylık sağlayan semaver, sofraların vazgeçilmezi oluyor.

Hisar Elektrikli Semaver, demlik içindeki çıkarılabilir süzgeç ve damlamalara karşı musluk altındaki su biriktirme haznesi ile büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. 4 lt’ lik su kapasitesi ile iftar sofrası tadına doyum olmayan çay keyfinin ve sohbetlerinin yeni konuğu semaver, tüm Hisar mağaza ve satış noktalarında tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Kaynak: Food in Life Gastronomi Yayınları

Leave a Reply