Mutfakların gizli şefi, Türkiye’ye çoktan geldi… Stilea, Italya’da dizayn ettiği endüstriyel mutfak ürünleriyle, işletme bütçelerini sarsmadan kalite sunuyor…

Dünyanın en sevilen ve bilinen mutfağına sahip İtalya’da tasarlanmış Stilea, Türkiye yolunda Nildeniz A.Ş’nin 50 yıllık tecrübesiyle yürüyor. Türkiye’de endüstriyel mutfak aletleri alnında faliyette bulunan Stilea, orta ölçekli işletmelere kaliteli ürünler sunmasının yanı sıra hesaplı fiyatlarıyla bütçeleri rahatlatıyor. Türkiye’nin birçok noktasında yaygın servis ağı bulunan Stilea ürünlerinin 2 yıl garantisi bulunuyor.

Kullanımı kolay, pratik Stilea ürünleri, işi başından aşkın şeflerin sağ kolu, mutfaktaki en önemli yardımcıları… Bu sebeple dünya mutfaklarının bir numarası İtalyan ustaların tereddütsüz seçimi Stilea’nın ürün gamı da oldukça geniş. Şeflerin işini hızlandıracak fritözler, çırpıcılar, el blenderları, kapaklı blenderlar, ekmek kızartma makinelerinin yanı sıra özellikle marketlerin çok tercih ettiği dilimleme makineleri, sosisli sandviç makinesi, buz yapma makinesi, krep yapma makinesi ve yoğurma makineleri Stilea’nin ürünleri arasında sıralanabilir.

Leave a Reply