Yudum Zeytinyağı ile eğlenceye davet

0
937

Türkiye’nin en büyük sıvı yağ üreticisi Yudum Gıda, yeni lezzeti Yudum Zeytinyağı ile mutfakta harikalar yaratan anne ve çocukları fotoğraf yarışmasına davet ediyor. “Yudum Zeytinyağı ile Anne ve Çocuk Mutfak Halleri” adlı fotoğraf yarışmasına çocuğuyla birlikte mutfakta çekilmiş fotoğrafı olan herkes katılabiliyor.

Yarışmaya katılmak için 15 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında “www.facebook.com/YudumZeytinyagi” sayfasına girerek, mutfakta yemek yaparken çekilmiş anne ve çocuk fotoğraflarının yüklenmesi yeterli… Siteye yüklenen fotoğraflar arasında en çok oy toplayan 10 fotoğrafın sahibi hediyeler kazanacak!

Daha çok oy, daha çok şans!
“Yudum Zeytinyağı ile Anne ve Çocuk Mutfak Halleri” adlı fotoğraf yarışmasına katılanlar arkadaşlarını davet ederek, onların katılımıyla da daha fazla oy kazanıp, hediye kazanma şansını artıracaklar.

Yarışmanın birincisine Kodak dijital fotoğraf makinesi, 2. ve 3.’süne Goldmaster dijital fotoğraf çerçevesi hediye edilecek. Yarışmada ilk 10’a kalanlara da Yudum Zeytinyağı hediye sepeti verilecek.

Çocuğunuzla mutfakta keyifli vakit geçirirken fotoğrafınızı çekip www.facebook.com/YudumZeytinyagi” sayfasına yükleyin, hediyeler kazanın.

Sağlıklı lezzet uzmanı Yudum Zeytinyağı, yemeğinize gençlik katarken size şans yaratıyor.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi
loading...

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER