Saray Muhallebicisi’nden Yepyeni Tatlar

0
295
saray muhallebicisi

Fark yaratan lezzetlerin 1935’den beri değişmez adresi Saray Muhallebicisi, el emeği ve ustalıkla hazırladığı yenilenen pastaları ile iddialı.

Saray Muhallebicisi’ne ismini veren en özel sütlü tatlılarından Saray Muhallebisi, özel çikolata sosu ve muhallebisiyle şimdi de pasta olarak karşımızda. Saray Muhallebili pasta, bu tatlının müptelaları ve lezzet düşkünlerinin yeni gözdesi olacak.

Oreo, muz, çilek, ganaj ve çikolata bu pastada buluştu: Saray Spesiyal

Saray Muhallebicisi’nin yepyeni pastası Saray Spesiyal; oreo bisküvi, meyve ve çikolata tutkunlarını aynı pastada buluşturuyor.

Oreo, devils kek, muz, çilek, ganaj, kurabiye ve çikolatanın enfes lezzetleri, Saray Spesiyal pastada bir araya geldi.

Çilekle yoğurdun muhteşem uyumu

Görüntüsüyle heyecan uyandıran yeni çilekli yoğurtlu pasta; hafif lezzeti ve çilekle yoğurdun muhteşem uyumuyla, tadanları büyülüyor.

Meyveli, frambuazlı, muz&çikolatalı, kestaneli, krokanlı, çilekli, vişneli, profiterollü, frambuaz&çikolatalı, ganajlı, çikolata&fıstıklı pastalarını da hem görsel olarak hem de reçeteleriyle yenileyen Saray Muhallebicisi; birinci sınıf malzeme ve ustalıkla günlük olarak hazırladığı pastalarıyla deneyenleri keyifli bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Lezzetleri birbiriyle yarışan bu özel pastalar, ilkbaharda da İstanbullu lezzet düşkünlerinin mutluluk sebebi olacak.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER