Los Altos İstanbul 1. Yılını Meksikalı Miksolojist Zamora ile Kutluyor

0
223
los altos

Meksika lezzetlerini orjinaline en yakın, en saf haliyle misafirlerine sunan Los Altos İstanbul, 1. yılını Meksikalı Miksolojist Anthony Zamora ile kutluyor.

Los Altos’un birinci yılı özelinde, 18 Mart Cumartesi akşamı Mexico City’nin ünlü barı Xaman’ın kurucusu olan Miksolojist Anthony Zamora’yı ağırlayacak olan mekan, konuklarına Zamora’ya ait iki kokteyl ve mekanın bar danışmanı Okay Güney’in hazırladığı iki özel kokteyl sunuyor olacak.

Cumartesi akşamına özel, mavi mısır unu ile mavi tortilla kullanılarak hazırlanan 3 çeşit taco ve “meyveli salsa” servis edilecek olan mekanda, konuklar Bilal Karaman ve Ülkü Aybala Sunat’ın latin- jazz ezgileriyle ve canlı performanslarıyla keyifli vakit geçirecek.

Los Altos İstanbul: Tomtom Mahallesi, Yeni Çarşı Caddesi, No 38, Kat 5, Beyoğlu, İstanbul

Los Altos Hakkında:

Los Altos İstanbul, Tomtom Mahallesi Yeni Çarşı Sokak’ta, 45’lik’in teras katında, Panda’nın işletmecisi Deniz Çelikkol tarafından  Kasım 2015’te kapılarını açtı. Mekanın iç tasarımında Maya Kültürü’ne ait desenlerden ilham alındı. Tasarımını Süd. Creative Studio’nun hazırladığı, konsept ve uygulamasını ise ‘2×1 Architects – İkikerebir’ ve ‘İyiofis’ yaptığı mekanın menü danışmanlığını Meksikalı Şef Felipe Mendez, mekan ve mutfak danışmanlığını MSA’nın kurucularından Osman Serim üstlendi.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER