Geleneksel Bayram Tatlıları Saray Muhallebicisi’nden

0
1006

Bayramların olmazsa olmazı fıstıklı ve cevizli baklavadan şöbiyete, Saray spesiyalden burma kadayıfa kadar geleneksel yöntemlerle elde açılarak hazırlanan hamurlu tatlılar, Saray Muhallebicisi ile bayram sevincini sofralarınızda lezzet şölenine dönüştürüyor.

Hafif tatlı sevenlere, doğal manda sütünden dondurma ve sütlü tatlılar…

saray muhallebicisi

Saray Muhallebicisi’nin doğal manda sütü ve taptaze meyvelerle hazırlanan kazandibili, tel kadayıflı, orman meyveli, yoğurtlu, bitter çikolatalı, karamel cevizli, limonlu, çilekli yepyeni dondurma çeşitleri ile sade kaymaklı ve sütlü çikolatalı klasik dondurmaları ise sütlü tatlılar tercih edenler için en güzel bayram hediyesi.

Sütlü tatlı denince, bir Saray klasiği olan tavukgöğsü, kazandibi, su muhallebisi, Saray muhallebisi, sakızlı muhallebi, fırın sütlaç ve keşkülden bahsetmemek olmaz. Saray Muhallebicisi doğal manda sütünden, 80 yıldır aynı tarif ve el emeğiyle hazırladığı sütlü tatlıları ile bu bayram da mutluluğunuza lezzet katıyor.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER