Anneler Günü’ne Özel Lezzetli Bir Hediye: Bonnyfood!

0
199

Sevginin en güçlüsünü bize yaşatan, bize semeyi öğreten annelerimizin günü yaklaştı! Her yıl mayıs ayının 2. pazar gününde kutlanan Anneler Günü, bu sene de en coşkulu şekilde kutlanacak. Bu yıl da evlatları annelerine en güzel günlerinden birini yaşatmak için ellerinden geleni yapacak. Peki siz Anneler Günü sürprizinize karar verdiniz mi?

Acı tatlı her anımızda yanımızda olup bize destek olan annelerimiz için, kendilerine adanan Anneler Gününde verilebilecek en tatlı hediyeler; Bonnyfood’lar!

Sizler için tatlı dilli annenize Anneler Gününde, en az kendileri kadar tatlı olan ve mutluluk verecek birbirinden lezzetli kek ile kurabiye buketlerini derledik.

Annemin Sözleri Kek Buketi çiçeksepeti

  • Nereye koyduysan oradadır!
  • O tabak bitecek!
  • Şu odanın haline bak!

Annelerimizin sözleri bir efsanedir. Her anne birbirinden çok farklı olsa da sözleri birbirlerine benzer. Söz konusu evlatları olunca adı, tarzı ve davranışları farklı olsa da her anne biraz aynıdır. Çünkü anne olmak bunu gerektirir. Gül şekli verilmiş kekler ile hazırlanan bu kek aranjmanı, ortasındaki platformunda anne sözleri ile esprili bir şekilde süslenmiş. Kendi sözlerini bu lezzetli aranjmanda bulan anneleriniz gülümsemeden duramayacak.

Canım Anneme Kek Buketi

Annelerimiz sevgi sözlerini bizlerden duymayı çok severler. Bu Anneler Gününde annelerinize güzel hislerinizin yazdığı bir not yazmayı ihmal etmeyin. Bu lezzetli kek buketini tadarken, o notu okuyan annelerinizin keyfini ifade etmeye sözcükler yetmeyecek.

Anneler Gününde annenizle tatlı yiyip tatlı tatlı muhabbet etmek istiyorsanız, bu lezzetli Bonnyfood aranjmanını düşünebilir ve gülümsemelerinin mimarı olabilirsiniz.

Benim Canım Annem Kurabiyeli Kek Buketi

Üzeri granüllerle kaplanmış kakaolu kekler, renkli şekerlemelerle kaplanmış kakaolu kekler ile mini yuvarlak bir platformda buluştu. Üzerine de “Canım Annem” yazılı kurabiyeler eklendi! Bu kek ve kurabiye aranjmanı, annelerinize en lezzetli sürprizi yapmak için artık hazır!

Tek yapmanız gereken anneniz için en güzel dileklerinize yer vereceğiniz bir not ile birlikte onun için sipariş vermek.

Anneme Kek ve Tartolet Kurabiye Aranjmanı

Benim annem pembeleri sever diyenlere, pembenin en lezzetli hali geliyor. Frambuazlı çikolata kaplı ve beyaz çikolata kaplı gül şekilli kekler, tartolet kurabiyeler ve “Anneme” yazılı büyük yuvarlak kurabiye! Annenize adeta yenebilir bir gül buketi hediye etmek isterseniz, bu aranjman sizin için doğru bir tercih olacak.

Çiçek seven annelere farklı hediye seçeneği sunan bu aranjman, beyaz saksı içerisinde bir çiçek aranjmanını andırıyor. Çiçek aranjmanı şeklinde kek buketleri   bu yönleri ile yenilebilir çiçeklerin en özellerinden birini oluşturuyor.

Canım Annem Lezzet Topu ve Lokum Aranjmanı

Anneler Gününe özel hazırlanmış, lokumlar ve tropikal lezzet topları “Canım Annem” yazılı kurabiye ile birlikte, en gösterişli hali ile sizler için hazırlandı. Bu sefer farklı bir Bonnyfood lezzeti göndermek isteyenlerin en çok seveceği lezzet aranjmanlarından olacak olan bu buket, annelerinizin kahve yanında zevkle tadacağı ve ikram edeceği sürprizi olacak.

Siz de annenize lezzet dolu bir sürpriz yapmak ve onun Anneler Gününü unutulmaz kılmak istiyorsanız, benzersiz Bonnyfood lezzetlerinden bir tercih yapabilirsiniz.

Annelerimiz için en önemli olan şey, en sevdikleri tarafından hatırlanmaktır. Ne kadar sevildiğini ve önemsendiğini somut halde görmektir. Bu Anneler Gününde ona kocaman sarılın ve sizin için ne kadar önemli olduğunu dile getirin. Bunun için lezzetli keklerden, kurabiyelerden ve lokumlardan da yardım alabilirsiniz.

Mutluluklarımızla mutlu olan, üzüntümüze bizden çok üzülen ve her an yanımızda olduklarını hissettiren annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur
Gurme Rehberi

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER