İrmiği vakumlu ambalajla tüketiciye sunarak önemli bir çıkış yapan Selva; tamamen doğal meyve tozundan ürettiği portakal, çilek, muz ve vanilyalı irmik çeşitleriyle dünyada bir ilke imza atıyor. Meyve bahçelerinden sofralara taşıdığı yeni ürünü olan meyveli irmik çeşitleriyle hafif ve bir o kadar da besleyici pratik ev tatlıların şölenini başlatan Selva, sıcak yaz günlerini hem serinletiyor hem de hafifletiyor.

Makarnanın tarifini değiştiren Selva, yeni ürünü olan doğal meyve tozu ve Anadolu Amber Durum Buğdayı irmiği ile ürettiği portakal, çilek, muz ve vanilyalı irmik çeşitleriyle geleneksel Ramazan sofralarını tatlandırıyor. Vakumlanmış ambalajlarda sunduğu portakal, çilek, muz ve vanilyalı çeşitleriyle hafif, besleyici ve pratik irmik tatlılarının devrini başlatan Selva, yazın sıcak günlerini serinletiyor. Ramazan sofralarının baş tacı olan tatlılar, Selva’nın doğal meyve tozu ve aromalardan ürettiği portakal, çilek, muz ve vanilyalı irmik çeşitleriyle adeta meyve şölenine dönüşüyor.

Meyvelerin kokusu tadından önce geliyor
Doğal meyve tozu kullanılarak üretilen Selva meyveli irmikler, sıcak Ramazan günlerinde çok daha pratik, lezzetli ve bir o kadar da hafif ev tatlıları yapma imkanı veriyor. Vakumlanmış ambalajı sayesinde oksijenle temasını tamamen engelleyerek, ilk günkü tazeliğini 18 ay boyunca muhafaza eden Selva meyveli irmiklerle meyve bahçelerini sofralara taşıyan meyveli irmik helvası, revani ve çeşitli sütlü tatlılar yapmak mümkün. İşte Selva’nın tatlı önerileri…

Leave a Reply

  1. Selva’dan bayram için meyveli irmik tatlısı tarifleri

    […] yenilikçi markası Selva, doğal meyve tozu ile ürettiği portakal, çilek, muz ve vanilyalı irmik çeşitleriyle, […]

  2. Selva yılbaşı sofranızı meyveli irmik ile tatlandırıyor

    […] yenilikçi markası Selva, doğal meyve tozu ile ürettiği portakal, çilek, muz ve vanilyalı irmik çeşitleriyle, […]