İglo, Akdeniz levreği ve Ege çipurasını el değmeden pişirebileceğiniz en zahmetsiz şekliyle sofralarınıza taşıyor. Denizden çıkarıldıktan sonra yalnızca üç saat içinde şoklanarak dondurulan balıklar tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeden tüketiciye sunuluyor. İglo teknolojisiyle poşetinden çıkarmadan suda 14 dakikada pişirilebilen Akdeniz levreği ve Ege çipurası, balık keyfini koku ve bulaşık derdi olmadan yaşamanızı sağlıyor. Denizden çıkarıldıktan sonra üç saat içerisinde kılçıklarından temizlenip özel fileto haline getirilen İglo Akdeniz levreği ve Ege çipurasını kısa sürede el değmeden hazırlayabilirsiniz.

Dondurulmuş gıda uzmanı İglo’nun Akdeniz levreği ve Ege çipurası, sızma zeytinyağı, defneyaprağı ve limonlu marine sosuyla hazırlanmış ikili filetolar halinde sunuluyor. Damak zevkinize göre ister poşetiyle suda pişirebileceğiniz isterseniz fırında yapabileceğiniz balıklar sofralarınıza sağlık ve lezzet getirecek.

Leave a Reply

  1. Suat BAĞCI

    Naylon poşet ve kaynar su . ? Bisfenol A durumu nasıl acaba?

  2. İglo Chicken Kievski

    […] İglo’nun dondurulmuş gıda konusundaki tecrübesi ve kalitesi bu defa piliç ürünleriyle tüketiciyle buluşuyor. Kiev usulü piliç, tüm lezzeti ile sofralarınıza geliyor. İglo, marine edilmiş iki adet birinci kalite yüzde 100 göğüs fileto arasımozarella peyniri, 13-14 gram körpe yaprak ıspanak ve halis tereyağı kullanılarak yumuşacık ve lezzetli İglo Chicken Kievski’yi üretti. Tava ve fırında 20 dakikada, fritözde 7 dakikada hazırlanan bu gurme lezzet, Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyor. […]

  3. İglo'dan Akdeniz levreği lezzeti - Gurme Rehberi

    […] gıda uzmanı İglo sunduğu pratik lezzetlerle tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. İglo, […]