143 yıldır elmayı geleneksel yöntemlerle işleyerek tanrıların içeceği Ambrosia‘yı kıskandıran saflıkta ve lezzette katkısız yüzde yüz doğal elma suyuna dönüştüren Martinelli’s şimdi Türkiyede. Dünyanın tanıdığı Martinelli’s klasikleri; sağlığı, lezzeti ve prestiji arayanlarla buluşuyor.

İsviçre’den Amerika’ya göç eden Stephen G. Martinelli, ağabeyleri gibi altınla değil de California’da ki Pajaro Vadisi’ndeki uçsuz bucaksız elma bahçeleri ile ilgilenmesi ve bu elmaları eşsiz lezzete dönüştürmesiyle, Martinelli’s efsanesi 143 yıl önce yazılmaya başlandı.

Doğanın Hediyesi Martinelli’s Geleneği ile Altın Lezzete Dönüşüyor
Pajaro vadisinin kendine has ikliminde güneşin, rüzgarın ve toprağın sihirli elleriyle büyüttüğü elmalar Martinelli’s dokunuşuyla saf elma suyu olarak karşımıza çıkmaktadır. Pajaro Vadisi’nin iklimi sayesinde dalında uzun süre kalarak olgunlaşan ve kıvam alan elmalar dalından tek tek toplanarak Martinelli’s lere dönüşmek için üretime giderler. Su, meyve konsantresi, ilave şeker, tatlandırıcı, aroma veya koruyucu gibi katkıların yer almadığı Martinelli’s şişelerinde bulabileceğiniz tek şey saf elmadır. Martinelli’s in benzersiz lezzeti 143 yıldır geleneksel sıkma yöntemleriyle şişelenmesinde gizlidir. Bu benzersiz lezzet başta Amerika olmak üzere dünyada 50 den fazla altın madalya ile taçlandırılmıştır. Günlük hayatta saf elma suyundan gelen sağlıklı bir lezzet olarak tercih edilmesinin yanında kutlamalarda özel gecelerde altarnatif bir içecek olarak yerini almıştır. Ayrıca Martinelli Sparkling Apple Cider başta Hollywood olmak üzere birbirinden özel partilerde kutlamalarda lezzeti ve parıldayan kabarcıklarıyla starları ve davetlileri kendine hayran bırakmıştır. Bu altın lezzet gerek saf elmadan gelen sağlık, gerekse prestiji sayesinde Amerikan Beyzbol takımlarının resmi içeceği olmuştur.

Martinelli’s Sparkling Apple Juice ile Elma Şişenin İçerisinde
Farklı elma çeşitlerinden gelen zengin aromayı altın kehribar rengiyle tamamlayan ve mükemmel tatlı ekşi dengesiyle tanrıların içeceği nektarı kıskandıran lezzete Martinelli’s Sparkling Apple Juice denir. Özenle yetiştirilen taze elmaların sıkılmasıyla ve %100 saf elma suyu oluşuyla Martinelli’s elmanın lezzetini değil, 143 yıldır elmayı şişeliyor. Böylece günün her saatinde tüketilen lezzetli ve ferahlatıcı c vitamini deposu elmaya, Martinelli’s Sparkling Apple Juice şişelerinde ulaşıyorsunuz.

En Seçkin Davetlerin, En Özel Kutlamaların Sunusu Martinelli’s Sparkling Apple Cider
Amerika’da taze sıkılmış elma suyunun pastörize edilip sunulmasına Cider denir. Martinelli’s Amerika’ya olduğu gibi tüm dünyaya elma ciderini tanıtan ilk markadır.%100 elma cideri olan Martinelli’s Sparkling Apple Cider, altın sarısı rengiyle göz kamaştırırken eşsiz inci tanelerini andıran parıltılı kabarcıklar görsel bir şölen sunar. En seçkin davetlerde, kutlamalarda ve en özel anlarda tüketilen bir prestij içeceği olan Sparkling Apple Cider saf elma suyu gibi alkolsüz, katkısız, şeker ve koruyucu ilavesizdir.

Bugün Elmanızı İçtiniz mi?
Elmanın içerisindeki vitamin, mineral ve antioksidanlar beyin başta olmak üzere tüm hücreleri korumaktadır. Belirli kanser tiplerinin, kalp rahatsızlıklarının ve astım gibi ciddi rahatsızlıkların oluşma riskini azaltmaktadır. Ayrıca yapılan araştırmalarda yüksek şeker hasarının yıkıcı etkilerini onarmada etkili olduğu kanıtlanmıştır. Kolestrolün düzenlenmesi, obeziteyle savaş ve içerdiği antioksidanlar sayesinde ciltde oluşan hasarların onarımında çok etkilidir. Elmanın sağlıklı uzun bir yaşam için gerekli olduğu dünyaca bilinmekte ve uzmanlar elma tüketimini tavsiye etmektedir. Yapılan araştırmalarda yüzde yüz saf elma suyunun tüketilen elma ile aynı etkilere sahip olduğunu
hatta katkısız elma suyunun sağlık açısından daha faydalı olduğu belirtilmiştir. Kurşun, arsenik vb. kimyasallara karşı sürekli test edilen, gluten içermeyen, aroma, tatlandırıcı, koruyucu katkı maddeleri eklenmemiş, Martinelli’s Altın Madalyalı %100 katkısız bir şişesinde yaklaşık iki elmanın suyunu taşıyarak sağladığı faydalar ile adeta ölümsüzlük iksiridir.

Kısaca Martinelli’s nedir diye sorarsanız gökten düşen üç elmanın 143 yıldır sağlık, lezzet ve kalite olarak şişelenmiş halidir

Leave a Reply