Ankara merkezli bir tatlıcı-restoran zinciri olan Zeynel Çilli, özellikle sütlü tatlılar ve tavuk menüsü ile ünlü bir marka. 100 yıla yaklaşan deneyimini sunduğu lezzetlerle kanıtlayan Zeynel Çilli, Ankara’da 20’ye yakın şubesi ve İstanbul’daki 4 şubesiyle (Kavacık, İş Kuleleri, Ataşehir, Yeniköy) lezzet sunuyor.

1925 yılından günümüze uzanan Zeynel Muhallebicisi, lezzetlerini, beyaz etin sağlıklı lezzeti Çilli markası ile Ankara’da buluşturdu. Zeynel Çilli; günümüzün yüksek beklentili müşteri kitlesine en iyi şekilde hizmet vermeyi başarı ile sürdüren markalar birlikteliğidir. Ankara’daki üretim merkezimizde hazırlanan Zeynel Çilli ürünleri, işletmelerimizde daima kaliteli, lezzetini koruyarak, standartlarına özen gösterilerek sunulur.

Leave a Reply

  1. İstanbul’un en iyi güllaç adresleri

    […] ZEYNEL Sütlü tatlı deyince akla gelen ilk tatlıcılardan olan Zeynel, cevizli, bol sütlü az gül suyuyla tatlandırılmış güllaçları için de ilk sıradaki adreslerden. Akşam üzerine doğru, saatlik olarak taze taze hazırlamaktalar. Ayrıca Yeniköy’deki yeni yerlerinde bahçe keyfi yaparak iftar saatinden sonra güllacı tercih edebilirsiniz. Kg fiyatı; 30 TL, Porsiyon fiyatı; 8 TL. Yeniköy 0212 262 89 87 […]