Tarihi Beşiktaş çarşısında “World Cuisine’s Zalatta” sloganıyla lezzet sunan Zalatta dünya mutfağından sevilen tatlarla dolu menüsü ile kısa zamanda ilgi çekmeyi başaran bir mekan.

Zalatta Besiktasİlk olarak Beşiktaş’ın en hareketli merkezi olan Çarşı’da hizmet vermeye başlayan Zalatta, şu anda İstanbul’un farklı noktalarında (Kadıköy ve Avcılar şubeleri ile) ferah ortamı ve modern mimarisiyle neşeli arkadaş buluşmalarının, iş molalarının ve bazen de toplantıların gerçekleştiği bir mekân olma özelliklerini cazip fiyat anlayışıyla siz müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Tadı damağınızda kalacak yemekler, lezzet ve sunum olarak nefis tatlılar ve güzel bir keyif kahvesi mi hayal ediyorsunuz, tam yerindesiniz. Hızlı servis, lezzetli yemekler ve uygun fiyatıyla Zalatta sizi dünya mutfağı ile tanıştırıyor. Dünyada yeni moda olan yavaş-hızlı yemek kültürü bu keyifli cafe-restoran ile yanıbaşınızda. Izgarada pişen garnitürlü yemeklerden İtalyan tarzı makarnalara, kahvaltılık çeşitlerden tatlılara, dünya kahvelerine kadar birçok lezzet Zalatta’da buluşuyor.

Leave a Reply

  1. Lezzet kaşiflerinin yeni gözdesi Zalatta

    […] kaşiflerinin yeni gözdesi olan Zalatta Cafe&Restaurant, tadı damağınızda kalacak yemekleri, efsane tatlıları ve özel kahveleriyle misafirlerini […]