Boğaz’ın Avrupa yakası, özellikle de Yeniköy, Tarabya, Kireçburnu sahili çok sayıda balık restoranına ev sahipliği yapmakta. Bu restoranlardan kimisi sunduğu eşsiz lezzetleri, deneyimli ekibi ve manzarasıyla bir adım öne çıkıyor. Yeniköy İskele Restaurant işte böyle bir mekan. Muhteşem manzarası, taze ve leziz deniz mutfağı ile herzaman en keyifli, huzurlu, uygun, eğlenceli yemek buluşmalarının aranılan adresidir Yeniköy İskele Restaurant. 60 yılı aşkın tarihinin getirdiği deneyimle sadece Yeniköy’ün değil, tüm Sarıyer’in en eski restoranlarından biri olan Yeniköy İskele Restaurant, bugün hala kalitesinden, mutfağının lezzeti ve sağlığından ödün vermeden hizmet sunmayı sürdürüyor.

Konum olarak Yeniköy’ün tarihi vapur iskelesinin hemen yanında yer alan Yeniköy İskele Restaurant, taze deniz ürünlerinden oluşan zengin menüsü, mevsimlik balık çeşitleri, usta aşçılarının özenle hazırladığı özgün tatlardan oluşan mezeleri ile müdavimlerinin yanı sıra misafirperverliğiyle her geçen gün konuk kitlesini arttırıyor. Otoparkı, bahçesi, terası, güleryüzlü personeli, şık atmosferiyle sizin de balık ziyafetlerinizin durağı olacak Yeniköy İskele Restaurant, ayrıcalıklı bir balık sofrası keyfi yapmak isteyenler için öncelikli düşünülmesi gereken mekanlardan.

Leave a Reply

  1. Murat Orbay

    Ciddi problemler var. Groupon’la promosyon aldıysanız yandınız. Kenar masa vermemeye çalışıyorlar, sigara içilebilen üst kata almıyorlar. Kızarmış ekmek getirmiyorlar,rakınıza buz koymuyorlar, salata yaşlı, fava tabağa konmuş değil de sürülmüş durumda, masaya sadece bir kaşık bırakıyorlar. Balıklar kurutulmuş ve yenmez durumda ve tabakta yanında birşey yok. Buna karşılık yediklerimizden rahatsızlanmadık.

  2. Zuhal Y

    Yeniköy İskele Restoran benim de tavsiye ettiğim bir yerdi. Ancak son olarak yaz sonunda bir de indirimli kuponlar almıştım. Fakat hiçbir şekilde telefon ile ulaşamıyorum. Tabii olumsuz şeyler geliyor insanın aklına..