Ankara’da uluslararası tecrübeye sahip yöneticileri, profesyonellerden kurulu servis kadrosu ve mutfağında kullanılan kaliteli malzemeleriyle, ziyaretçilerine mükemmeliyetçiliği temel alan hizmet anlayışını yansıtmayı hedefleyen yeni bir restoran ‘Vesperna’ açıldı.

Vesperna Restaurant Ankara5Vesperna; geçmişten gelen tatları ve çağdaş dünya lezzetlerini bir arada bulunduran mutfağını Ekim ayında Ankaralı ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Bugüne kadar 2010 Dünya Futbol Kupası’ndan, 2012 Londra Yaz Olimpiyat Oyunları’na kadar pek çok dev organizasyona imza atmış GL Events bünyesindeki catering şirketi GL Food’a bağlı olarak işletilen Vesperna Restoran, Ankaralı lezzet tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya aday. Vesperna, 162 kişilik iç mekan kapasitesi, 70 kişilik geniş bahçesi ve her biri farklı dekorasyona sahip 3 adet locasıyla yemeği eğlenceyle buluşturarak şölene dönüştürmeyi hedefliyor.

Açık Mutfak Konsepti Sayesinde Görsel Şölen
Vesperna , özenle hazırlanmış öğlen, akşam ve bar menüleri sayesinde konuklarını günün her saatinde farklı bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Restoranın açık mutfak konsepti sayesinde ise yemeklerin tüm yapım aşaması izlenebiliyor. Böylece lezzet tutkunları hazırlanan her tabağın ayrı bir şölen olduğu Vesperna’da bu etkileyici gösteriye tanık olabiliyorlar.

Leave a Reply

  1. Bir yemekten çok daha fazlası: Vesperna - Gurme Rehberi

    […] ayrıcalıklı restoranı Vesperna 162 kişilik iç mekan misafir kapasitesi, 70 kişilik geniş bahçesi ve birbirinden farklı […]

  2. can çavuşoğlu

    Ankara’da son yıllarda açılmış en şık mekan, yemekler de gayet başarılı, tek sıkıntısı lokasyonu.

  3. Vesperna’da yeni yıla eğlence dolu bir merhaba - Gurme Rehberi

    […] renk katan, eşsiz lezzetlerini sıra dışı bir ambiyansta konuklarına sunan Restaurant Vesperna, 2014 yılını unutulmaz bir geceyle karşılamaya […]