İstanbul’un Karadeniz kıyısındaki en güzel yerlerinden Kilyos sahili, deniz keyfi ve lezzetli yemekleri bir arada bulabileceğiniz bir alternatif sunuyor. Yaz mevsiminin vazgeçilmez yeni mekanı, Tırmata Balık & Beach Club, Kilyos’ta 30 yıla yakın tecrübenin sonucunda oluşan 5 yıldızlı konfor alanı.

Beach’in içerisinde yer alan bar ve cafe, eğlencesine ara vermek isteyenler için şezlonga kadar servis imkanı sunuyor. İstanbullulara uzaklara gitmeden rahat ve güvenli zaman geçirme imkanı sağlıyor. Güneşin torpil geçercesine ısıttığı plajda isterseniz müzikle eğlencenin tadını çıkarabilir veya çim alanında kitabınızı okuyarak sessizliğinin huzurunu yaşayabilirsiniz.

Akşamları ise Tırmata Balık & Beach Club‘da; gün batımı eşliğinde Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetleri ile akşamınızı renklendirebilirsiniz. Jet ski, banana, deniz bisikleti, plaj futbolu, plaj voleybolu gibi aktiviteleri ile eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Sezon içerisinde çeşitli aktivitelerle eğlencenin tadına sonuna kadar varabilirsiniz.

Tırmata Balık & Beach Club‘ın ana restaurantında ızgara, makarna, salata, meyve, tatlı çeşitleri, snack barda; döner, hamburger, cheeseburger, patates tava, tost çeşitleri, barlarında; özel kokteyller, frozenlar ve her çeşit alkollü-alkolsüz içecekler ayrıca bu yıl ilk defa değişik tatlar sunmak amacıyla Polonez barbekü, kumpir, fresh mısır, waffle, gözleme, nargile standları da Tırmata Balık’ta sezon boyunca yer alıyor.

Leave a Reply