İzmir Karşıyaka’nın hareketli semti Bostanlı’da lezzet sunan The Good; adındaki “iyi” tanımını net bir şekilde karşılayan seçkin bir restoran. İzmir gastronomi ve eğlence yaşamına Londra ve New York restoranlarındaki atmosferi taşıyan The Good; dünya mutfaklarından zengin bir mönü ve geniş bir içki skalası ile hizmet veriyor.

The Good’ta kahvaltı ile başlayan gün; taze kahve çeşitleri, deniz ürünü ağırlıklı başlangıçlar, dünya şehirlerinden ev yapımı hamburgerler, taze İtalyan makarnaları, Carnaroli pirincinden yapılan orijinal Piomente reçeteli risotto’lar, incecik hamurlu Napoli usulü pizzalar, dünyanın çeşitli bölgelerinden tazecik malzemeli salatalar, Meksika usulü wraps’ler, özenle hazılanan steak’ler, hem Akdeniz’den hem de Kuzey ülkelerinden balık çeşitleri, dileyenlere vejeteryan mönüsü ve benzersiz tatlılar ile devam ediyor.

Sabah 09.00 da açılan ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar hizmet veren The Good; Pazar günlerini TheGoodBrunch’a ayırırken; Pazartesi günlerini ise dinlenmeye ve kendini yenilemeye ayırıyor.

İlginç konsepti, sürekli seyahat eden ve yeni tatlar peşinde olan mutfak ekibi vesosyal medya uzmanları ile sosyal ağlar üzerinden konuklarının tepkisini anında değerlendiren The Good; yaşamın içinden tat alabileceğiniz her şeye ilgi duyuyor.

Leave a Reply

 1. Kayra Restoran Haftası İstanbul, Ankara ve İzmir’de başladı

  […] Nicci Lounge, Mia Plus, Rouge ve Birinci Kordon Balık Pişiricisi; Bostanlı’da Tex Mex, The Good, Marisco ve Reci’s, Balçova’da TexMex ve Köşebaşı; Çeşme Marina’da ise Port, Bonjour, […]

 2. Emre bülbül

  DİKKAT!! DİKKAT!!
  LÜTFEN OKUYUN..

  Arkadaşlar,

  Az önce dostlarıma da tavsiye ettiğim Bostanlı’daki THE GOOD adlı restaurantta büyük bir ayıpla karşı karşıya kaldık. ( Bostanlı Kumrucu Şevki’nin karşısı )

  Bu akşam arkadaşlarımızla beraber iki çift yemek için THE GOOD adlı restauranta gittik. Girişte rezervasyonumuzun olup olmadığını sordular. Biz de olmadığını söyledik ve oturup yemeklerimizi yedik. Hesap geldiğinde ise kişi başı 10 TL. FB-BJK maçı için ücret kesildiğini, ayrıca içeceklere de % 50 fiyat eklendiğini gördük. İşletme müdürüyle görüşmemize ve bizim maç izlemek için gelmediğimizi zaten ilk yarının sonunda gelip, 65. Dak.’da kalktığımızı söylememize rağmen; ayrıca girişte bunun neden bize belirtilmediğini vurgulamamıza rağmen ücreti bizden tahsil ettiler.

  BU SEBEPLE BU YAZIYI YAZIYORUM.
  BU BÜYÜK BİR AYIPTIR.