İstanbul’un masmavi bir noktasında, şehrin karmaşasından çok uzakta, 2002 yılından bu yana İstanbul’lulara nefes aldıran Solar Beach, yepyeni sürprizleri, zengin menüsüyle Mezzanine Restaurant‘ı ile 2011 yazında da sizleri İstanbul’da tatil keyfine davet ediyor.

Şehrin yorucu temposundan bir gün olsun uzaklaşmak, denizin ve yazın tadını çıkartmak isteyenler için yıllardır değişmeyen adres olan Solar Beach, 1 Kilometreyi aşan mükemmel ve eşsiz kumsalı, restoranları, barları, çeşitli çocuk ve yetişkin aktiviteleri, su ve motor sporları, tırmanma duvarı, eğlenceli partileri ve Urban Bug’ın işletmeciliği ile ‘kentli insan için kentte tatil’ konseptinin standartlarını yeniden belirliyor.

SOLAR BEACH 2011
2002 Yılında Solar Beach etkinliklerine başlayan Urban Bug, sezon sonundaki Bug Hole 2002 ile birlikte toplamda 20.000 kişiyi ağırladı. Bu başarının ardından, Solar Beach’in işletmesini üzerine alarak 2003 yılında 80.000 kişiyi partilerde ve plajda ağırladı.

2011 yılında Solar Beach’in işletmesini tekrar devralan Urban Bug, çocuk bakım merkezi, evcil hayvan bakım merkezi, sağlık merkezi, marketler, mağazalar, defileler, atölyeler vb gibi etkinlikler sayesinde, kentin olanaklarından ve eğlencesinden vazgeçmeye gerek kalmadan, kentten uzak bir tatil vaad ediyor. Haftanın 7 günü hizmet verecek olan Solar Beach, kapılarını 08:00 de açıyor.

Leave a Reply