Ankara Çankaya’nın uğrak mekanlarından olan S’LO Cafe ve Restaurant, Çankaya’nın gözde semti Çukurambar’da “Dünyanın tadı, dünyanın mutfağı” sloganıyla lezzet sunuyor. Zengin menüsü ve estetik iç dekorasyonu ile farkını hissettiren bir restoran burarı. 3 katlı bu keyifli mekanın işletmecisi Selahattin Koca, sektörün mutfağından gelen yeme içme kültürü konusunda hatırı sayılır isimlerden. Uzun yıllar Almanya Stuttgart’da ünlü isimlerinde müdavimi olduğu bir restoranı işleten Koca, 2005 yılında Türkiye’ye dönüş yaptı. S’LO’yu 2009 yılında açan Selahaddin Koca, mekanın ismini kendi adının kısaltması olarak belirlemiş.

S’lo Cafe Locanda herşeyden önce menüsüyle dikkat çeken bir mekan. Dünya ve Türk mutfaklarının sevilen seçkin lezzetleri menüde yer alıyor. Yeni pişirme teknikleri ile sunum ve yorum farkı bu menünün özgün yanı. Mümkün olduğunca herkesin damak tadına hitap eden S’lo Cafe Locanda’da kullanılan her malzeme kendi ürünleri. Ekmeklere kadar kendileri hazırlıyor. Hijyen, kalite ve sağlık konusunda kusursuzlar. Mutfak şefliğini üstlenen Bayram Yücekaya ile birlikte 37 kişilik profesyonel bir kadroları var. Keyifli ve samimi ortamı, geniş bir yelpazeye sahip nitelikli menüsüyle S’lo Cafe Locanda, Ankara’da yemek keyfini en iyi şekilde tadabileceğiniz belli başlı restoranlardan biri.

Leave a Reply

  1. İsmet Hüseyin EKER

    Geçen hafta ‘ Eşimle birlikte akşam yemeğimizi yediğimiz bu ‘Retaurant insanı dinlendiren fevkalade şık bir tasarıma sahip ‘ Avrupai vede alışılmışın dışında farklı bir konsept olduğunu düşünüyorum.Sunum şık ,servis hızlı , Farklı lezzetler tamanlamıyla İŞTEBU aradığımız tadlar,dedirtiyor insana;Tebrik ediyor vede kutluyorum S’Lo ekibini; Saygılarımla.
    İsmet Hüseyin EKER.