Ümraniye Dudullu ve Tuzla OSB’deki 2 şubesiyle lezzet sunan Simat Türk Mutfağı, geleneksel tatları, usta aşçılarının hünerli elleriyle, yeniden yorumluyor.

Çorbalardan kebap ve döner çeşitlerine, sebze yemekleri ve dolmalardan geleneksel tatlılara uzanan oldukça zengin bir menüye sahip olan Simat restoranları ekibi, lezzet sırlarını ve başarılarını şöyle ifade etmekte:

Simat Doner“Geleneksel Türk mutfağının 25 yılı aşkın deneyim ile şekillenmiş hali Simat‘ın lezzet sırrı, kullandığı her malzemenin özenle seçilmiş olması ve kullanılan malzemelerin kendine has lezzetleri ile meşhur bölgelerden gelmesi…

Bizim mutfağımızda kullanılan sütler mandıradan, sarma yapraklarımız Tokat’tan, yemeklerimizde kullandığımız temiz su ile üretilmiş kabaklar Kütahya’dan, lezzeti eşsiz tatlılarımızda kullandığımız sübye kendi üretimimizden…

Simat Safranli Irmik TatlisiMisafirlerimize damak tadına uygun ve sağlıklı seçenekler sunmak için restoranlarımızda tüm yemekler zeytinyağı ve tereyağı kullanılarak pişiriliyor.

Türk mutfağının dünya standartlarındaki lezzetini arayan damak zevki tutkunları için tasarlanan Simat Türk Mutfağı, sağlıklı ve lezzetli tatları, değerli misafirlerine nezih bir ortamda sunuyor.

Seçkin menüleri yanında, alakart servis anlayışla da öne çıkan Simat Türk Mutfağı, lezzet tutkunlarının gözde mekanı. Simat Türk Mutfağı, sizi ve sevdiklerinizi lezzet şölenine davet ediyor! Sizi de bu ayrıcalığı keşfetmeye bekleriz!”

Leave a Reply

  1. Simat Türk Mutfağı şimdi Tuzla'da - Gurme Rehberi

    […] Simat Türk Mutfağı Ümraniye şubesinden sonra ikinci restoranını İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde açtı. 1600 metrekare kapalı alana sahip, toplam 4100 metrekare açık alan üzerinde kurulmuş olan Simat Türk Mutfağı Tuzla (İtosb) sanayi kuruluşlarının kahvaltı ve öğle yemeği ihtiyacını karşılamak amacıyla yola çıkıyor. […]