İtalyan mutfağının seçkin örneklerini sunan Punto Italiona Ristorante, İzmir’de İtalyan yemeklerinin tadına varabileceğiniz keyifli, hoş bir restoran. İzmir’in seçkin alışveriş merkezlerinden biri olan Balçova KİPA AVM’de İtalyan’ın en meşhur lezzetlerinden birisi olan Punto İtalyan Restaurant İzmirlilerle buluştu.

Punto’da tüm makarnalar, soslar ve pizzalar müşterinin gözü önünde ve taze olarak, İtalyan şef denetiminde, güler yüzlü ve maharetli personel tarafından hazırlanıyor. Siparişiniz hazırlanırken her aşamada nasıl yapıldığını görüyor ve damak tadınıza uygun eklemeler de yapabiliyorsunuz. Punto’yu farklı kılan bir özelliği de makarna imalatının steril ortamlarda, gıda mühendisleri kontrolünde mekanın içinde gerçekleştiriliyor olması.

Her damak tadına
Günün her saati mutlaka ağzınıza layık bir şeyler bulabileceğiniz İtalyan Punto Restaurant’ın eşsiz dekorunda yiyeceğiniz yemeklerinizi zengin menü seçenekleriyle bir keyfe çevirebilirsiniz. Yemeklerin arasından zevkinize uygun bir tat bulabileceğiniz Punto’da, alışveriş arası kahve molası da vazgeçmeyeceğiniz yeni alışkanlığınız olacak.

Dekorasyonunda modern bir havayı koruyan Punto İtalyan Restaurant’ın genç ve dinamik bir tasarımı var. Punto’da fiyatlar oldukça uygun, zengin salata, makarna ve pizza mönüsüyle dikkat çeken Punto’nun tatlıları da çok leziz. Ayrıca Punto, farklı lezzetler düşünülerek dikkatle hazırlanmış içecek ve kahve mönüsü ile alışveriş sonrası yorgun düştüğünüzde bir şeyler içmek için de uğrayabileceğiniz ideal bir mekan olarak sizi bekliyor.

Leave a Reply