Park Mahall Restoranımız İstanbul Anadolu yakasının güzide semtlerinden Çamlıca’nın eteklerinde, Üsküdar Belediyesi Sabahattin Zaim Eğitim Merkezi ile yan yanadır. Sakin, huzurlu ve oldukça şirin bir ortamdaki mekanımız, güzel bir bahçe içinde ve ağaçların ortasında kurtarılmış bir bölge görüntüsündedir ve ayrı ayrı cafe ve restaurant kısımlarından oluşmaktadır. Eğer İstanbul Anadolu yakasında ve özellikle Üsküdar, Ümraniye çevresinde ikamet ediyorsanız ya da bir şekilde bu taraflara yolunuz düşüyorsa, görmeniz gereken bir mekan var deriz. Mekanımızda, hem kafemizde hem restoranımızda yemek ve içecek menülerinin yanı sıra zengin nargile çeşitlerini de bulabileceksiniz.

Ayrıca belirtmeliyiz ki; eğer arabanız ile gelecekseniz geniş otopark imkanımız ile aracınıza her zaman bir yerimiz vardır.

Restoranımızda Özel Yemek Programları
Park Mahall Restaurant olarak düğün, nişan, sünnet düğünü yemekleri, kına gecesi yemekleri, toplantı ve iş yemeklerinin yanı sıra dernek toplantıları, özel günler ve doğum günleri, iftar yemekleri vb. gibi aktivitelerinizde talebinizi karşılayabilecek kapasitedeyiz. Bu konudaki talepleriniz için özel bir mekan ve özel menülerle sizleri bekliyoruz.

Cafemizde Nargile Keyfi
Biliyoruz nargile içmek gerçekten bir keyif işidir. Nargile keyfi için önemli bir unsur ortamın sakinliği ve huzurlu olmasıdır. Bu özelliklere sahip cafemiz ve çardak bölümümüzde nargile keyfi yapmak isteyen müşterilerimizi ağırlamaya hazırız.

Leave a Reply