2007 Haziran ayında Kocaeli İzmit’te üretim ve satış mağazası ile yola çıkan Osmanlı Tulumbacısı tulumba tatlısının üretiminde kullandığı farklı üretim teknikleri ve özel üretim ile tulumba tatlısını zenginleştirerek tüketicilerin beğenisine sunmuştur.

Osmanli TulumbacisiKısa zaman içerisinde tüketiciler tarafından benimsenmiş ve bu talepler doğrultusunda bayilik oluşturma çalışmaları başlamıştır. Pilot bölge Marmara olmakla birlikte, Karadeniz Bölgesi, Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi bayilik sistemi oluşturulmuş ve ülkemizin her köşesine yayılmaya devam etmektedir.

Osmanlı Tulumbacısı ürün çeşitleri konusunda AR-GE faaliyetlerine devam etmekte ve ürün çeşitlerini geliştirmektedir. Tüm bayilerimizde aynı kaliteyi yakalamak ve taze ürün ve gıda güvenliği zincirini oluşturabilmek amacı ile tüm bayilerimizde günlük üretim yapılmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen Osmanlı Tulumbacısı üretim teknolojisine ve insan kaynağına yaptığı yatırımlar ile kalitesini ISO 9001 – ISO 22000 Kalite Belgeleriyle kalitesini tescil etmiştir.

Leave a Reply

  1. Osmanlı Tulumbacısı’ndan yeni lezzet: Portakallı tulumba

    […] Osmanlı Tulumbacısı, sunduğu ilkler ve yeniliklerle sektöründe öncülük etmeye devam ediyor. […]

  2. Osmanlı Tulumbacısı’ndan frambuazlı tulumba

    […] dillerden düşmeyen tulumbaların yaratıcısı Osmanlı Tulumbacısı çikolata, karamel, kahve, Antep fıstığı ve portakaldan sonra şimdide bahar aylarına özel […]

  3. Osmanlı Tulumbacısı’ndan dibek kahvesi keyfi

    […] Osmanlı Tulumbacısı geleneksel tatlara hayat vermeye devam ediyor. Birbirinden özel soslu tulumbalarından sonra şimdi de tatlılarınızın yanında keyfinize keyif katacak orijinal öğütülmüş dibek kahvesi sunan Osmanlı Tulumbacısı, bu çok özel tatları sizlerle buluşturuyor. […]