Türkiye’nin en keyifli ve en lezzetli çikolataları, “CKLT Çikolata Fabrikası”nın yenilenen yüzü ve çeşitleri ile artık  www.cikolatasepeti.com adresinde…

Doğum, nişan, nikah, doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, anneler – babalar günü gibi tüm özel günlerde, sevdiklerinizi ve kendinizi şımartmak istediğiniz her an, mutluluğun sırrı çikolata, en lezzetli ve kaliteli çeşitleri ile www.cikolatasepeti.com sitesinde.

Daha hızlı ve en güvenilir şekilde teslimatı misyon edinen www.cikolatasepeti.com, yenilenen imajı ve içeriği ile yayında. Özel tarifleri ile damakta unutulmaz izler bırakan CKLT Çikolata Fabrikası çikolataları, her zevke, her özel güne ve her ağız tadına hitap ederken; siparişleri büyük bir özen ve süratle kapınıza ulaştıracak altyapısı ile de en kaliteli ve en ayrıcalıklı hizmeti veriyor.

Çikolata sektörüne oldukça hızlı ve ilgi çekici bir giriş yapan CKLT Çikolata Fabrikası, dünyanın en büyük çikolata üreticilerinde görev yapmış uzmanların İsviçre’de oluşturduğu Mild – Switzerland ile imzalamış olduğu özel bir lisansa sahip. Sapanca‘da 3.500 metrekarelik alana kurulu üretim tesislerinden çıkan tüm lezzetler, gıda şartlarına uygun, gerçek kakao yağı, kakaove kaliteli şeker kullanılarak üretiliyor.

Özel ve yeni bir çikolata markası yaratarak, butik konseptiyle ilgili uyandıran CKLT Çikolata Fabrikası, çikolata alımındaki farklılıkları ve detayları yakalayarak, çikolata sever kitlesini büyütmeyi, pazara farklı bir soluk getirmeyi hedefliyor. Günlük 6 ton üretim yapabilme kapasitesine sahip olan CKLT Çikolata Fabrikası, en iyi çikolata formüllerini uygulayarak, Türk damak tadına uygun lezzetler sergiliyor.

Ortaya çıkan bu lezzetlerin hepsini, çikolata ve çikolatalı ürünler ile ilgili herşeyi,  cikolatasepeti.com sitesinde bulabilmek ve sipariş edebilmek mümkün. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan sitede, ekonomik fiyat politikası ve sipariş sisteminin pratikliği dikkat çekiyor.  CKLT Çikolata Fabrikası – www.cikolatasepeti.com Türkiye’nin dört bir yanına gönderim yapabilen en büyük çikolata mağazası…

Ayrıntılı bilgi ve çikolata lezzetleri www.cikolatasepeti.com sitesinde.

Leave a Reply