MOM İstanbul Prestige AVM içinde kişi ya da kurumların her türlü özel davet ve etkinliklerinin hayata geçirilmesine olanak sağlayan, tüm sevdiklerinizle ayrıcalıklı bir ortamda keyifli öğle-akşam yemekleri yiyebileceğiniz butik bir mekandır.

MOM İstanbul misafirlerinin tarzını yansıtan, beğenilerine uygun, mönüsünden, dekorasyona, müzikten, çiçeğe her türlü detayın titizlikle planlandığı çok farklı bir keyif alanı olarak Bahçeşehirlilerin hizmetindedir.

Her zaman en iyiyi sunmayı hedefleyen MOM İstanbul ekibi, özel eğitimlerle hizmet sektöründe uzun yıllar emek vermiş ve aldıkları sertifikalarla sektörü taçlandırmış çalışanlardan oluşmaktadır.

Kokteyl düzeninde 300 kişinin ağırlanabildiği mekanımızda, oturmalı düzende 110 (Balkon Kısmının açılmasıyla birlikte 250) kişiye kadar hizmet verilebilmektedir.

Leave a Reply

  1. merve

    mekan çok kötü avm içersinde kapalı havasız bir yer menu çok zayıf ve aşırı pahalı yani enayi gibi görüyorlar gelenleri en önemlisi çok ukala ve müşteri ile nasıl konuşacağını bilmeyen işletme sorumlusu bayan birdaha da gitmem

  2. serap

    aynı şeyler banim başıma da geldi işletme sorumlusu bayan çok ukala ve fiyatlar çok aşırı pahalı sanki boğazda yemek yiyorsunuz atl tarafı avm içersinde küçücük bir yer