Bakırköy Florya’nın yeni alışveriş merkezlerinden Aqua Florya‘da lezzet sunan Memnuni By Günay, yemek sektöründe çok sayıda markası olan BVS Group bünyesinde hizmet veriyor. Menüsünü Türk Osmanlı mutfağı odaklı hazırlayan restoran, gerçek saray mutfağı lezzetlerini, en özgün şekliyle tadabileceğiniz bir mekan. Menüde imam bayıldı, taze fasulye, cuska biber ruloları, mercimek köftesi, Çerkez tavuğu, yaprak ciğer, paçanga böreği, içli köfte, ızgara tabakları ve geleneksel tatlılardan oluşan geniş alternatifler mevcut. Zeytinyağlılar, etli yemekler, börekler, sebze yemekleri Osmanlı mutfağının özgün tatları korunarak sofranıza getirilmekte. Memnuni, hem iç mekanı hem de Marmara sahiline bakan dış mekanıyla son derece şık ve doyumsuz bir manzaraya sahip.

Leave a Reply

  1. Melis

    Mezedende ana yemektende kil cikti! Ali nazikte yogurt disinda hicbir seyin tadi alinmiyordu, kasarli koftenin kasari yoktu. Bir daha asla gitmem.

  2. ilker

    Servisleri cok kotu garsonlarin birbirinden haberi yok pahali bir mekan servis kotu yemeklerin getirilmesi uzun suruyor 1 saat bekledim daha yeni attiklari belli oldugu halde geliyor diyorlar hesap istiyorsun oyaliyorlar yemek ciksindiye

  3. hakan_serduran

    mekan sırf goruntu olsun dıye savşatalı yapılmış cogu mekan dan daha verımsız