Lübnan mutfağının İstanbul’daki yeni temsilcisi Lebnaan, özellikle Ortadoğu mutfaklarını sevenler için özel mönüsü, Lübnan müzik, dansları, özel showları, muhteşem terası ile sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar sizleri büyüleyici bir serüvene davet ediyor.

Lebnaan Yesilkoyİstanbul’un yaşam merkezlerinden biri olan Yeşilköy’de yeni bir renk, heyecan ve dinamizm katmaya hazırlanan, dekorasyonu Çiya Deco kurucularından Yasemin Şahin, Çiğdem Kayalı tarafından tasarlanan Lebnaan İstanbul’un içinde Lübnan’ı yaşatıyor.

Geçmişten günümüze uzanan Lübnan şarkılarından oluşan, dinlemeye doyamayacağınız müziği, özel dans showları, dj ler ile birlikte kanınızı kaynatacak perküsyon performansı ve “giriş-gelişme-sonuç”un edebiyat terimi olmaktan çıkıp yemeklerinize lezzet katan bir seçim halini aldığı Lübnan mutfağı mönüsü ile yöresel sabah kahvaltısından akşam yemeğine uzanan muhteşem bir deneyim yaşatmak için Lebnaan kapılarını Yeşilköy’ de konuklarına kapılarını açtı.

Lebnaan Yesilkoy3Farklı isimler verilmiş, 25 kişiye kadar ağırlayabileceğiniz VIP odalarında, doğal dokular ile ağırlıklı olarak altın varaklar karşımıza çıkarken, duvar kağıtları ile ağır ve şık bir ambiyans yaratılarak sıcak bir havayla birleştiriliyor. Çiya Deko kurucularından Yasemin Şahin, mekanın sıcaklığını ve modernliğini kaybetmeden, Lübnan’ da ki mekanların aynısını yaşayabileceğinizi söylüyor. Lebnaan’ ın Lübnan’ dan özel olarak getirtilmiş Executive Chef’i Ahmad Mansour öncülüğünde hazırlanan menü, enfes tatları ve denenmemiş alternatifleri ustaca bir ahenkle bir arada sunarak sabah kahvaltısından akşam yemeğine uzanan muhteşem bir deneyim yaşatmak için konuklarını bekliyor.

Lebnaan’ın müzikleri geleneksel Lübnan armonisine uygun, modernleştirilmiş farklı tarzı ile birleştirerek mekana duruşuyla yeni bir enerji katıyor. Özel Lübnan dansçıları, perküsyoncuları ile sizleri bambaşka bir dünyaya götürüyor. Geleneksel nargile keyfinizi, ister yemek sırasında, isterseniz yemek sonrasında yaşayabilirsiniz.

Şık dekorasyonu, farklı tarzı, sıcak atmosferi ve her zevke hitap eden lezzetleri ile Lebnaan sevdiklerinizle yenilecek yemeklerinizin gözde adresi olacak!

Leave a Reply