Soul Group‘un Banyan ve Kydonia restoranlarının ardından 3. mekanı La Mancha “Boğaz’da bir Akdenizli” sloganıyla Ortaköy Kuruçeşme’de açıldı.

La Mancha, İtalyan aşkı, İspanyol ateşi ve Fas güneşiyle yoğrulmuş, tapas şeklinde sunulan, çok özel yöresel mezeleri ile sizi Boğaz manzaralı ortamında ağırlıyor. İspanyol Endülüs, Fas mutfakları ağırlıklı menüsü oldukça seçkin.

La Mancha, Andalucia paella, kuzu tajin, parmesan tekerleğinde sunulan ev yapımı taze makarnalar gibi lezzetleri, 150 çeşit şarabı, taze meyvelerle hazırlanan kokteylleri ve de içinizi ateşleyecek müzikleri ile farkını ortaya koyuyor. La Mancha, menüsünde Paella Andalucia’ya yer veren, ender restoranlardan biri. Ağır ateşte pişirilen bu İspanyol pilavı için restoran, İspanya’dan özel olarak yöresel bir sucuk türü olan chorizo getirtiyor. Menüde Akdeniz yolculuğunuza devam etmek içinse, İtalyan ve Fas mutfağının yöresel lezzetlerini mutlaka tatmalısınız. Barı, terası ile Boğaz’ın keyfini çıkarabileceğiniz çok özel bir restoran arıyorsanız La Mancha, iş yemeği için de ideal seçimiz olacak.

Leave a Reply

  1. İstanbul’un en iyi tapas mekanları

    […] La Mancha, Andalucia paella, kuzu tajin, parmesan tekerleğinde sunulan ev yapımı taze makarnalar gibi lezzetleri, 150 çeşit şarabı, taze meyvelerle hazırlanan kokteylleri ve de içinizi ateşleyecek müzikleri ile farkını ortaya koyuyor. La Mancha, menüsünde Paella Andalucia’ya yer veren, ender restoranlardan biri. Ağır ateşte pişirilen bu İspanyol pilavı için restoran, İspanya’dan özel olarak yöresel bir sucuk türü olan chorizo getirtiyor. […]

  2. GastroClub ile 600’den fazla mekanda özel indirimler - Gurme Rehberi

    […] Tike, Banyan, Vapiano, Feriye lokantası, Kydonia, Pera Thai, Taps, Tektekçi, Liman Lokantası, La Mancha, Pizzeria Trio, Burger House, Bej, Venge, Den Cafe, Harvard Cafe, Köşebaşı ve Zarifi gibi […]