Ankara’da İtalyan mutfağı lezzetlerini sunan yepyeni bir restoran… Seçkin bir dekorasyon ve özgün İtalyan tatları eşliğinde Beymen Kavaklıdere‘nin giriş katında hizmet vermeye başlayan “La Gioia“, İtalyan mutfağını Ankara’lılarla buluşturuyor.

Ünlü mimar Mahmut Anlar tarafından tasarlanan La Gioia, rahat ve gözalıcı ortamı, birbirinden farklı ve zarif detayların zamansız bir şıklıkla harmanlandığı özel dekorasyonuyla farkını hissettiriyor. La Gioia’nın dikkat çeken ve özenle hazırlanan menüsü, yıllarca usta şeflere eğitimler vermiş, Amerika’da pek çok tanınmış restoranın menüsünü hazırlayan, İtalya’nın ünlü şeflerinden Patrizia Ünder tarafından oluşturuldu.

Yemek menüsünün yanısıra özellikle geniş şarap ve kokteyl seçenekleri de misafirlerine lezzetli saatler sunuyor. Kavaklıdere Beymen’de hizmet veren “La Gioia”, şehrin kalbinde, Kavaklıdere’nin en keyifli noktasında sabah kahvaltısıyla başlayan servisiyle gece yarısına kadar hizmet veriyor.

Leave a Reply

  1. Ankara’da bir Avrupalı: La Gioia

    […] sonra Ankara’ya kazandırdığı, yeni ve farklı konseptiyle Avrupalı bir restoran olan “La Gioia” […]

  2. Zarif "High Tea" sofraları La Gioia'da - Gurme Rehberi

    […] en seçkin cafe restoranlarından La Gioia‘da İngiliz çay geleneğini özel olarak hazırlanmış tatları eşliğinde konuklarına […]