Keyf-i Sefa Restoran’ımız İzmir’in gözde alıveriş merkezlerinden Park Bornova Outlet Center‘da, 15 personeli ile 16 Aralık 2006’dan bu yana hizmet vermektedir. Kalitenin ön planda olduğu 300 kişilik salonumuzda; düğün, nişan gibi mutlu günlerinizde, toplantılarınızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Zengin alakart menümüzde yer alan lezzetlerle birlikte size özel tatları, canlı müzik eşliğinde keyifle sunuyoruz.

Kalite Kültür ve Turizm Bakanlığı denetiminde olan Turizm Belgesi sahibi işletmemizde özel güvenlik ile huzurlu; merkezi ısıtma-soğutma sistemi ile konforlu bir hizmet amaçlanmıştır.

Haftanın her günü, gündüz 9:00’dan gece 1:00’e kadar hizmetinizde olan restoranımızdaki her ayrıntı, deneyimli profesyoneller tarafından detaylı olarak tasarlanmış ve sunulmuştur.

Sizden gelen yoğun isteklerden sonra, Keyf-i Sefa kalitesi ve eğlencesini bulabileceğiniz yeni bir mekan yarattık. Tarihi Belkahve’de, muhteşem İzmir manzarasına sahip yeni KEYF-İ SEFA BELKAHVE RESTORAN’da lezzetli yemekler ve sınırsız eğlence ile siz değerli misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Keyf-i Sefa Belkahve Restoran‘da 200 kişilik kapalı salonumuzun yanında 350 kişilik yazlık bahçemizde düzenleyebileceğiniz,
– Nişan/Nikah/Düğün
– Sünnet
– Kokteyl
– Okul Yemeği
– Toplantı
– Doğum Günü
ve diğer organizasyonlarda da hizmetinizdeyiz.

Leave a Reply