Fransa’nın en ünlü steak restoranı  L’Entrecote de Paris, Kanyon’un giriş katında konuklarına sunduğu lezzet deneyimini, öğle yemeği için oluşturduğu özel mönüsüyle gün ortasına da taşıyor!

Fransa’nın en çok tercih edilen steak restoranı L’Entrecote de Paris, İstanbul’ un alışveriş ve lezzet merkezi Kanyon’da birinci yılını kutluyor… Giriş katında, Fransız estetiğini Türk konukseverliğiyle buluşturan mekan, özgün ve keyifli atmosferini mönüsünde yer alan birbirinden lezzetli tatlarla birleştirerek konuklarına unutulmaz bir deneyim vaat ediyor.

L’Entrecote de Paris’in mönüsünde, “T-Bone Steak”den, “Lamp Chops”ye; “Beef Strogonof”dan, soğan çorbası, salata ve chesse plate gibi aperatif çeşitlerine kadar farklı damak tatlarına uygun pişirilebilinen, birbirinden özel tatlar yer buluyor.

L’Entrecote de Paris öğle saatlerine özel oluşturduğu yeni mönüsüyle, güne açık havada yenilecek keyifli bir yemekle mola vermek isteyen konukları için yepyeni ve leziz bir alternatif sunuyor. Beyaz soslu ve cevizli göbek salata, antrekot veya tavuk, isteğe göre patates kızartması ya da beşamel soslu kremalı patates L’Entrecote de Paris’ in öğle mönüsünde yer buluyor. Soft drink ya da bir kadeh şarabın da dahil olduğu öğle mönüsünün servisi hafta içi 12:00-15:00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor. Sadece 38,50 TL’ye bu lezzet deneyimin keyfini sürmek isteyenler için L’Entrecote de Paris Kanyon’un giriş katında…

Leave a Reply