Restoranınızda veya otelinizde konuklarınıza ikram etmek için Türk kahvesi mi alacaksınız? Ya da evinizde yemek sonrası keyfi için pişirecek Türk kahveniz kalmamış mı? O halde Türk kahvesi alışverişiniz için mutlaka Kahve Dünyası’na uğramalısınız. Kahve Dünyası size tadabileceğiniz en kaliteli kahveyi sunmakla birlikte güzel de bir sürpriz yapıyor! Kahve Dünyası; 24 kilo Türk kahvesi alana bir Arçelik Telve Türk Kahvesi Makinesi, 10 kilo Türk kahvesi alana ise Elektrikli Cezve hediye ediyor.

Kahve Mi Telve’den Çıkar, Telve Mi Kahveden?
Başlangıçtan bu yana mağazalarında Türk kahvesini başköşeye koyan ve Türk kahve kültürünü dünyada hak ettiği yere taşımayı misyon edinen Kahve Dünyası sürprizlerine devam ediyor. Kahve Dünyası Arçelik’le işbirliği yaparak müşterilerine Telve Türk Kahvesi Makinesi hediye ediyor. 24 kilo Türk kahvesi alanlar bu güzel makinenin de sahibi olacaklar.

Kahve Dünyası’nın Türk Kahvesi, Hediyesi Cezvesi
Kahve Dünyası evi için Türk kahvesi alacakları da unutmadı. 10 kilo Türk kahvesi alan herkes Kahve Dünyası’nın şık elektrikli cezvelerini de hediye olarak evine götürebilecek.

Türk kahvesi denince akla Kahve Dünyası gelir. Kahve Dünyası’nda 24 kilo Türk kahvesi ile birlikte Arçelik Telve Makinesi 480 TL, 10 kilo Türk kahvesi ile birlikte Elektrikli Cezve ise 200 TL.

Kahve Dünyası’nın bu harika hediyelerini kaçırmayın!

Leave a Reply