Beykoz Kanlıca’da muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde Türk mufağının sevilen tatlarını sunan İkinci Bahar Restaurant, web sitesinde şöyle tanıtılmakta…

“İkinci Bahar Restaurant olarak Boğaz’ın nadide semtlerinden Kanlıca’da, muhteşem serpme kahvaltısından ev yemeklerine, zeytinyağlılardan odun fırını lezzetlerine, eşsiz tatlarıyla öğünlerinize lezzet ve keyif katıyoruz.

Ikinci Bahar Kanlica3İstanbul’un en güzel semtlerinden Kanlıca’da siz özel misafirlerimizi zevkle ağırlıyoruz. İsimlerini saygıyla andığımız konuklarımız arasında sinema ve tiyatromuzun değerli sanatçıları yanısıra, iş dünyasının önemli isimleri de mekanımızı onurlandırırlar. Kimileri için uzaklardaydık belki… Ne varki; uzağı yakın eylediler. Çoğu Kartal’dan, Şişli’den, Etiler’den, hatta farklı illerimizden bize özel geldiler. O nedenle bir güleç, bir saygılı, bir beğenilesi ikramımız olmasına çok özen gösterdik.

Bir gün yolunuz Kanlıca’ya düşerse mutlaka bizi bulun… Mutluluğu paylaşalım. Bahçesi ve kapalı alanıyla hizmet veren İkinci Bahar’da, her öğününüz daha keyifli. Her gün serpme kahvaltı ile boğazın tadını doyasıya çıkarmak isteyenlerin tercihi artık İkinci Bahar..

Ev organizasyonlarıyla da ön plana çıkan İkinci Bahar, Kanlıca’daki tarihi köşkler ve yalılarda verilen partilerde de lezzetini ortaya koyuyor.”

Leave a Reply